Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

leta-wawa

Skaner

Polecane posty

leta-wawa

Konkurencyjny program PISkP wprowadził możliwość wprowadzania danych poprzez skanowanie kodu kreskowego który znajduje się w nowym dow rej. A co u nas.

Norbert Jezierski

A u nas to jest tak naprawdę od grudnia - tylko nikt (prawie nikt) nie jest (nie był) tym zainteresowany. Info poszło z kalendarzami, jakie rozsyłaliśmy na SKP przed świętami.

Sprawy nabrały rozpędu marketingowego kilka dni temu, kiedy i ITS, i PISKP rozesłały info, że mają skaner :D

Zmieniamy troszkę procedurę wczytywania danych ze stanera - nowa wersja dostępna będzie pod koniec tygodnia :D

Szczegółowe info pozwolę sobie zamieścić lada chwila ...

blakop

Na forum też rozmawialiśmy o skanerze, jego zaletach i funkcjach... NORCOM był pierwszy ;)

TOSPOL

Zakupiłem bardzo przydatna sprawa polecam kolegom.

wolf

Może ktoś zamieści np. fotkę monitora kompa po przeskanowaniu DR, co tam są za informacje i jakie są plusy i minusy tego ustrojstwa. ;)

[ Dodano: 19-03-2008, 21:46 ]

A może sprzedawca (czytaj Norcom) :roll: to uczyni i zachęci niektórych z nas do zakupu skanera. :-D

TOSPOL

Skaner skanuje dokładnie cały dowód rejestracyjny (nowy wzór - trzy częściowy) z wyjątkiem danych dopisanych w uwagach.

wolf

A co z podrodzajem, który też miał być i inne nie zamieszczone dane? :(

Norbert Jezierski
A może sprzedawca (czytaj Norcom) :roll: to uczyni i zachęci niektórych z nas do zakupu skanera.

Tylko kiedy ja mam to wszystko robić :(

"Mało casu, kruca bomba, mało casu ..."

Obiecuję, że rzeczywiście coś tu wrzucę. Poczekajcie jeszcze ze 2-3 dni (robocze).

Ps. Kolega Tospol nie pracuje na programie STACJA 2000 - nie ma więc takich możliwości, o jakich ja pisałem wcześniej.

SKPAUTOMEX

A moje pytanie do Kol. Norberta czy skaner oferowany przez Norcom współpracuje z innymi programami li tylko z programem STACJA 2000 i proszę jeżeli można o umieszczenie oferty lub wysłanie na PW .

wolf
A może sprzedawca (czytaj Norcom) :roll: to uczyni i zachęci niektórych z nas do zakupu skanera.

Tylko kiedy ja mam to wszystko robić :(

"Mało casu, kruca bomba, mało casu ..."

Obiecuję, że rzeczywiście coś tu wrzucę. Poczekajcie jeszcze ze 2-3 dni (robocze).

Ps. Kolega Tospol nie pracuje na programie STACJA 2000 - nie ma więc takich możliwości, o jakich ja pisałem wcześniej.

Może ktoś kto na tym pracuje już, wyręczy Norberta i przekaże nam plusy i minusy tego skanera.

blakop

Norbert Jezierski napisał:

"Skaner - w części przypadków - będzie m.in. w stanie podać podrodzaj pojazdu, czego nigdy nie wyczytasz z DR bezpośrednio.

Szybkość działania, brak możliwości wystąpienia pomyłki podczas przeklepywania danych, większa wygoda - po zainstalowaniu dodatkowej opcji fotografowania dokumentów - to największe plusy.

Minusem jest zapewne cena - ale to z drugiej strony urządzenie, które będzie wykorzystywane non-stop, czego nie można powiedzieć o słynnych rozpędzarkach do kół czy opóźnieniomierzach - za nieporównywalnie większe pieniądze.

Chyba każde narzędzie można zastąpić swoją pracą. Pytanie - czy warto ?"

Wypytywałeś już o skaner wolf - w temacie http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=37168&highlight=#37168

Co Ty w sumie jeszcze chcesz wiedzieć? :)

Psuj

A ja myślałem, że podrodzaj jest to jedyna pozycja która również nie jest w tym kodzie zawarta ;D

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.