Skocz do zawartości

Wakacyjny konkurs, letnie nagrody !!!


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Mając na uwadze czas wakacji i urlopów oraz temperatury panujące za oknem - niniejszym ogłaszam konkurs dla uczestników naszego forum.

 

Zasady konkursu są bardzo proste.

Każdy z trójki uczestników naszego forum o największej ilości postów wysłanych w okresie 1 - 31 sierpnia br. otrzyma LETNIĄ nagrodę:

1. miejsce: 6 x czteropak piwa (24 sztuki)

2. miejsce: 4 x czteropak piwa (16 sztuk)

3. miejsce: 2 x czteropak piwa (8 sztuk)

 

Marka piwa - do ustalenia w późniejszym terminie ...

 

Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy - możliwa jest również wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej lub wybranej firmy kurierskiej.

 

W konkursie nie biorą udziału posty moderujące forum i posty administratorów.

 

Roztrzygnięcie konkursu - na przełomie sierpnia i września ...

 

-------

Uwaga !!!

Liczymy na rozsądek uczestników. Co prawda nie jest powiedziane, że mniej lub bardziej preferujemy poszczególne działy forum, ale wrzucenie 200 postów do działu HUMOR to nie jest najlepszy sposób na wygranie konkursu i zaskarbienie sobie szacunku innych uczestników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę - tylko jak to zweryfikować ? Prosić o ksero legitymacji szkolnej ? Znasz naszych diagnostów - za łyk browarka wszystko sfałszują :D

 

A tak serio - może wkrótce ....

 

Czekam też na inne - mniej lub bardziej sensowne - propozycje konkursów i konkurencji !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat " Mogę - tylko jak to zweryfikować ? Prosić o ksero legitymacji szkolnej ? Znasz naszych diagnostów - za łyk browarka wszystko sfałszują"

:shock:

to nie chcę myśleć co w dowodach robią :P

jeśli za łyk?? to za "flaszkę" całą baza transportowa może spać spokojnie, bez obaw o wyniki badań

 

OK

Również traktuję tę wypowiedź za żart - taka pogoda to można się wygłupiać :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panie Norbercie za doping.Ostatnio byłem mało aktywny z powodu awari

sprzętu ale postaram się to nadrobić.Pozdrawiam ;)

 

[ Dodano: 03-08-2005, 21:27 ]

Sprzętu domowego.W pracy nie mam internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poziomu wypowiedzi - nie wypowiadam się - o to jest czasami bardzo ciężko ... Ale cóż zrobić - forum to forum - można czasami sobie odpuścić kwiecistą polszczyznę i mądre mowy ...

Zobaczymy - pewne obawy mam - niestety ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się załapał chociaż na "krzynkę" browca. Mam jednak problem. Idę na urlop i jadę nad morze. A tam zero dostępu do komputera. I moje szanse diabli wezmą :(:cry::cry::cry:

Zwycięzcy więc gratuluję i proszę o łyka za moje zdrowie! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten wyjazd nad morze??

Zapewne i tam są kafejki internetowe!!

Tak więc, nie Jesteś na straconej pozycji.

Musisz zdecydować co jest ważniejsze?? - "krzynka" browca czy urlop :lol:

Życzę miłego wypoczynku [bez interenetu :) ] - bedzie mniejsza konkurencja w wyścigu po wygraną :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A tak szczerze to życze wszystkim urlopowiczom spokoju, no i pogody :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłupiał ten świat w ostatnich latach - konieczny jest urlop bez internetu i bez komórek ...

Tylko jak to zrobić ?

 

[ Dodano: 04-08-2005, 08:56 ]

I nie ma czego żałować - we wrześniu lub październiku też coś wymyślimy - będzie jesienna edycja konkursu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich! Dziękuje Panie Norbercie za zachęte. Byłem na urlopie ,dzisiaj jestem juz pierwszy dzien w pracy i zabieram sie do roboty mam nadzieje ze bede mial czas na" Nasze" forum . Nagroda jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie ... Ale komisję można - przy piwku - zwołać ... Później okaże się, że nie ma czego rozdzielać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich , jestem na straconej pozycji , ja siakiś wstydliwy :roll: jestem :mrgreen: .Co do forum to rewelacja , dzieki wszystkim za pomysł i prowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie się wszystkich piszących na forum na grilo-piwku było by przyjemne ,chociaż mieszkamy wszędzie i odległości są spore to nie ma rzeczy niemożliwych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w sobotę

2. nad wodą

3. z noclegiem ?

4. niedrogo

5. kilkanaście (-dziesiąt) osób ?

6. grill + %

7. ładna pogoda

8. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.