Skocz do zawartości

Co oglądacie najchętniej ? Jaka TV wchodzi w grę ?


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Najczęściej to chyba TVN i POLSAT, a jeśli chodzi o konkretne emisje to bardzo lubię W 11 i Kryminalnych. Trochę starszych filmów (ostatnio leciał Hot Shots ale miałem udaw). Pooglądał bym chętnie Stawkę Większą Niż Życie, ale niestety nie emitują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvn Turbo nie mam, ale jestem fanem tego programu i jak tylko mam okazję to nie można mnie oderwać od telewizorni. Czasami obejrzę Na Osi ale ogólnie nie ma u nas dobrych programów o tematyce motoryzacyjnej, są zbyt mocno sponsorowane przez firmy handlowe i jak np. słyszę, że olej silnikowy m-ki X można wymieniać co 150.000 km a wszystkie inne są be bo trzeba je wymieniać co 5.000 km to mnie normalnie trafia i od razu przełanczam na jakąś brazylijską telenowele, bo tam przynajmniej takich farmazonów nie p....... No, to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na walory zimnego piwa pitego na świerzym powietrzu jest mało czasu na oglądanie pierdoł w TV,a tak poważnie to TVN TURBO jest niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem piłki noznej no i co za tym idzie gram w zakładach bukmacherskich "S.T.S" ,PROFESJONAL ,

to ogladam C+,DISCAVERY..ITP.Może wśród diagnostów też są fani zakładów-wymienimy prywatnie typowania

na mecze.Przy takich wypłatach trzeba dorobić. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Gear , czasami Garage Monster {chyba dobrze napisalem ?] ale 1-sze miejsce u mnie maja wszystkie Discowery i Animal Planet, Moge wtedy nie wychodzic z domu , ale to nie da sie , bo jak zbraknie, to po piwko trza wyskoczyc . bo bez niego" polykanie" tej fantastycznej wiedzy jest .....niekompletne :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko znaleźć ten czas wolny ... U mnie ew. oglądanie TV zaczyna się ok. 23 ...

Piwko w ręku (jakoś ostatnio jedno już mi nie starcza - niestety) - obowiązkowo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie sen ? I potem czlowiek skatowany do roboty pedzi , bo rano "a jaszcze chwilke , jeszcze 5 minut" Znam to bo ja tez mam czas po 22-giej albo niedziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłądam większość programów TVN TURBO . A z telewizją - to cieżko jest

znależć coś co się niepowtarza- na zmianę Polsat z TVN ścigająsię.

Wole puścić coś DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

TVN TURBO , mam chyba 4 Discovery , lubie stare Polskie filmy, ogólnie programy zwiazane z maszynami ,czy to lokomotywy, samoloty , czołgi - wszystkie wciągam , a z czasem to jak kazdy, mało !

 

[ Dodano: 23-08-2005, 17:49 ]

najgorszy jest TVN o godz np. 22-15 jest reklama że dzis w TVN film o godz 17-15 , kompletny brak wyobrażni, no i te długie reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

National Geographic !!!!!!!!!!! Mam dość problemów bieganiny ! Poznawanie siły ludzkiego umysłu, schwytanie piękna świata, szukanie sensu życia, poznawanie tajników współczesnej cywilizacj, ale ze spokojem, bez tych absurdów i gonitwy to znajduje w takim programie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznawanie siły ludzkiego umysłu, schwytanie piękna świata, szukanie sensu życia, poznawanie tajników współczesnej cywilizacj, ale ze spokojem, bez tych absurdów i gonitwy

Naćpałeś się czy cóś ? A może grzybki halocynogenne ? Tak górnolotnie to jeszcze nie mówiłeś ? ;)

Ale - masz rację :lol:

 

[ Dodano: 23-08-2005, 22:49 ]

Sorki, o tej godzinie dziwne mam to poczucie humoru ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja nie mam co oglądać bo ie mam telewizorka :D . była jak się wyprowadzała to mi go buchnela i jak przyszedłem do domku to strzelilem karpia :shock: . ale czlowiek się przyzwyczaja i teraz po roku korzystania okazyjnie z telewizorka nie jest on mi całkowicie potrzebny do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

A tak mi się znalazło. Nie wiem, czy ktoś z Was oglądał ostatni odcinek - dla mnie bomba. Ten odgłos pracy silnika, te parametry. Niecałe 3 s do 100 km/h, ponad 1000 KM ... POEZJA w najczystszym wydaniu ...

 

topright.jpg

 

topgear_calendar_january_06.jpg

 

Oficjalna strona Top Gear : http://www.bbc.co.uk/topgear/

 

Tu ciut więcej o samym autku : http://www.bugatti-cars.de/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.