Skocz do zawartości

Wypadek w Poznaniu - ul.Czechosłowacka


quadrat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwiłbym się jakby autko świeżo sprowadzone jeszcze bez przeglądu...
:cry: WK wydaje blachy na podstawie przeglądu. Chciałbym aby przyczyną był bład kierowców lub pogoda :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WK wydaje blachy na podstawie przeglądu

 

To są blachy próbne, czasowe - wydawane m.in w celu wykonania badania technicznego. Po to właśnie tablice czasowe różnią się od pozostałych, aby informować innych uczestników ruchu, iż pojazd może nie spełniać pewnych wymagań itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są blachy próbne, czasowe - wydawane m.in w celu wykonania badania technicznego.

1.A moze to autko na tych tablicach poruszac sie po drogach??

 

aby informować innych uczestników ruchu, iż pojazd może nie spełniać pewnych wymagań itp.

2.wynika że może

3.informowac że co :shock:

4.niesprawne hamulce??

 

albo czegoś nie kumam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ale nie róbcie takich oczu proszę. Klasyczna sytuacja - przychodzisz do WK z kompletem dokumentów, ale okazuje się np. że upłynął termin następnego badania technicznego - auta nie możesz przerejestrować dopóki nie pobierzesz tablic czasowych i nie pojedziesz na SKP - i w trakcie dojazdu na SKP zgadza się - jedziesz bez ważnego badania, bo dopiero jedziesz je zrobić - a przecież w wyniku badania może okazać się, że pojazd absolutnie nie powinien jeździć, bo ma niesprawne hamulce... Taka jest rzeczywistość. Również w celu wykonania badania technicznego pojazdu sprowadzonego są one wydawane... Albo do zabudowy...

Taka jest rzeczywistość... Ja tego nie wymyśliłem... :)

A myślicie, że po co takie tablice ludzie biorą? :) Ja wiem jedno - jak widzę te blachy na drodze, zwalniam, przepuszczam, jak trzeba to zjeżdżam.. Bo to gorzej jak L, TAXI, POLICJA, "ZIELONY LISTEK" i co tam jeszcze w jednym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie wymyśliłem... :)

I mysle ,ze bys nie wymyslił :D ,aby zezwalac na poruszanie sie niesprawnym autem.

auta nie możesz przerejestrować dopóki nie pobierzesz tablic czasowych i nie pojedziesz na SKP - i w trakcie dojazdu na SKP zgadza się - jedziesz bez ważnego badania, bo dopiero jedziesz je zrobić - a przecież w wyniku badania może okazać się, że pojazd absolutnie nie powinien jeździć, bo ma niesprawne hamulce..

L A W E T A...... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to objaw jakiejś fali , nie koniecznie wojskowej .

Powiedzmy , że jechało ich dwóch i ten drugi , czyli pasażer powiedział do kierowcy - na drzewo kocie .

I stał się tym słowom posłuszny . :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale moze dorobilismy sie w kraju nowego NASA a ten pan co ram stoi to pewnie odlicza :D

 

fiodor niby jechał tym autem?

 

Cóż moze zostać II kosmonautą w naszym kraju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.