Skocz do zawartości

Zakup nowych urzadzeń a odbiór TDT


S.K.P-POZNAŃ

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej dać go do badania zamiast kupować nowy i pisać pisma

nie opłacalne.Jak "dobrze "(datowo)kupisz masz trzy lata spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo jak legalizacja starego kończy sie 31 grudnia , to ile mam czasu na powiadomienie o zakupie nowego.

Nie sądzisz, że 1 (no może 2 ) stycznia powinieneś mieć już nowy zarejestrowany w TDT ??? , bo ja myślę, że tak,,, i znam przypadki problemów z tak błahych powodów ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Mikołaj poniósł info dotyczące przyrządu do pomiaru ustawienia światłości świateł pojazdu .

Bo co niektórzy mają problem .

 

Jakby się komuś nie otwierało to niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj poniósł info dotyczące przyrządu do pomiaru ustawienia światłości świateł pojazdu .

Bo co niektórzy mają problem .

 

Jakby się komuś nie otwierało to niech da znać.

A co ma się otworzyć... :?: Ja tam nic nie widzę.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Koledzy ile czekaliście najdłużej po zgłoszeniu nowego urządzenia na odbiór z TDT-u? Bo my zgłosiliśmy nowy ciśnieniomierz w grudniu i nadal cisza. Chyba zapomnieli o nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co liczyliście, ze ktoś przyjedzie ?

 

Z tego co wiem to zawsze przyjeżdżali. Jakieś pół roku temu u kolegi też byli. A co coś się zmieniło i nie przyjeżdżają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili w jakich godzinach jesteśmy, że ktoś tam przyjedzie i cisza,,,

 

[ Dodano: 10-03-2016, 19:24 ]

Do małych przyrządów nie jeżdżą,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili w jakich godzinach jesteśmy, że ktoś tam przyjedzie i cisza,,,

 

To zaginęli w akcji. Do kolegi też zadzwonili i przyjechali. A o nas zapomnieli chyba. 3 miechy już minęły.

 

[ Dodano: 10-03-2016, 19:29 ]

Do małych przyrządów nie jeżdżą,,,

 

U kolegi byli tylko do ciśnieniomierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłeś więc swoje zrobiłeś i się nie przejmuj

 

No nie był bym taki pewny. Jak stary stracił legalizację to może być problem . Na jakiej podstawie wykonuje badania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio inspektor spytał się mnie jak wykonywaliście badanie skoro legalizacja skończyła się 31. grudnia a odbiór był 10.01. 2016 . odpowiedź moja:

 

Na podstawie nowego, zgłoszonego,

 

Powiedział Nie powinniśmy odpowiednio wcześnie zgłosić , aby nowy mógł działać z dniem 01.01.2016r (daty przykład)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio inspektor spytał się mnie jak wykonywaliście badanie skoro legalizacja skończyła się 31. grudnia a odbiór był 10.01. 2016 . odpowiedź moja:

 

 

Powiedział Nie powinniśmy odpowiednio wcześnie zgłosić , aby nowy mógł działać z dniem 01.01.2016r (daty przykład)

 

Nasz zgłosiliśmy na początku grudnia, a stary był do końca roku więc my jesteśmy czyści.

Mieli czas na odbiór nowego. Potwierdzenie nadania zgłoszenia mamy. Także do nas nie mogą mieć pretensji tylko do siebie jak by co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także do nas nie mogą mieć pretensji

Problem w tym, że nie będą mieć pretensji, po prostu uznali podobnie jak u mnie temat za załatwiony.

Zwłaszcza, że znacznie później przy odbiorze 5-letnim mieli już ten przyrząd naniesiony,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.