Skocz do zawartości

Chrysler Jeep Liberty


lala17

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś udało się znależć VIN w samochodzie: Chrysler Jepp Liberty 3,7 rok prod. 2007 VIN 1J4GL48K67Wxxxxxx sprowadzony z USA ??? Wdzięczność za informacje zapewniona. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprowadzony z USA

może nie spełniać wymagań europejskich odnośnie VIN-u umieszczonego trwale na nadwoziu

ale sprawdź prawą stronę wnęki koła zapasowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź prawą stronę wnęki koła zapasowego
Niestety nic tam nie znalazłem. Skończy się chyba na wniosku o odstępstwo. Na razie klient kombinuje bo serwis podpowiedział mu, że tabliczka w lewym narożniku szyby czołowej to właśnie wymagany VIN. U mnie nie przejdzie. Pozdro. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż na ramie pod dzwiami kierocy str. lewa lub pod drzwiami prawa str./Skrobałem kiedyś "konse" i się udało/ :shock:

 

[ Dodano: 08-05-2008, 23:30 ]

A tak w zasadzie"Pojazd POWINIEN mieć nadane przez producenta(...)itd.znacie.Więc jakie odstępstwo z VIN :shoot::piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem taką oto informację techniczną

 

Jaką? nic sie nie załączyło :(

 

 

Niestety ostatnimi czasy ministerstwo idzie na łatwiznę i nie chce dawać odstępstw na brak trwale umieszczonego vinu. Mało tego sugerują, żeby uznawać ten umieszczony na tabliczce na podszybiu. Jeśli tak ma być warto by coby zmienili PORD a nie kombinowali jakimiś śmiesznymi, i jeszcze sprzecznymi, pisemkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem ostatnio na stacji cherokee 2003 r. i vin miał na prawym progu z przodu pod listwą plastikową od strony zewnętrznej (nie od strony dywanu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś takiego Jeepa-rocznik 2004,numer Vin miał na prawym progu,na części zewnętrnej,pod przednimi drzwiami,żeby go zobaczyć trzeba zdjąć plastikową nakładke na progu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny materiał. Szkoda, że opinie ITS-u mają dla nas (diagnostów) tylko moc opiniotwórczą a nie wiążącą. Pomimo to, lepsze to niźli opinia niejednego rzeczoznawcy. Przaznaję punkt. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 7 months later...
Tabliczka powinna być na tylnym lewym słupku,a VIN wybity na prawym progu przy tylnych drzwiach pod listwą.

 

Panowie szukam i szukam tego numeru w Liberty i nie znalazłem. Jedynie za szybą po lewej stronie.

Prosze mi powiedzieć gdzie powinna być tabliczka znamionowa, bo jej też nie znalazłem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze mi powiedzieć gdzie powinna być tabliczka znamionowa, bo jej też nie znalazłem !!!

Zobacz na lewych drzwiach od kierowcy...!!! :D

 

[ Dodano: 29-10-2009, 11:53 ]

Jedynie za szybą po lewej stronie.

I to wszystko co prawdopodobnie znajdziesz...!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Witam,

Miałem podobny problem ze znalezieniem nr vin w liberty/cherokee 2002. Dzięki podpowiedziom z tego forum znalazłem go pod plastikiem tylnych prawych drzwi. Plastik nie od strony wykładziny lecz ten na zewnątrz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś kiedyś miałem.

VIN-tak jak piszą na progu drzwi prawych pod listwą ozdobną.

To czarne (tabliczka) zapomniałem gdzie. :( Najprawdopodobniej przyklejona na lewych drzwiach.

DSC00072.JPG.48ab9fdbde795dd9ce5dfbc20367f17b.JPG

DSC00070.JPG.3d60fb5b2dde8065fdf03c5e681fb365.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.