Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
08/15

Śruby pokrywy zbiornika firmy Bormech

Polecane posty

08/15

W tym wątku chciałbym dać upust swej złości w stosunku do producenta butli gazowych, firmy BORMECH.

Otóż powodem mojej irytacji są śruby mocujące pokrywę do zbiornika. Nie dość ,że są długie to jeszcze brak na nich stożkowego zakończenia co skutecznie utrudnia ich wkręcenie do nisko osadzonych nagwintowanych tuleji.

No co za patałachy!

Gdyby spełniły się wszystkie moje życzenia wypowiadane pod nosem podczas próby wkręcenia ich, kierowane do chłopaków w wytwórni odpowiedzialnych za takie śruby, to ich tyłki miałyby średnicę wjazdu do tunelu pod kanałem La Manche.

Dziękuję za uwagę. :)

Sebastian ZG

Dokładnie, za każdym razem gdy przychodzi mi przykręcać tą pokrywkę też "składam życzenia" inszynierowi co to opracował :(

ijm

Tylko spokoj moze nas uratowac, faktem jest ze rozwiazanie jest do d...

Psuj
firmy BORMECH.

STAKO ma niewiele lepiej :(

Tomek D

Bo pierw trzeba wypić klinika i ręce się nie trzęsą :cool:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.