Skocz do zawartości

Pojemność silnika


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałem motorower na pierwszym badaniu z zagranicy i pojawił się mały problem jak wpisać pojemność silnika która wynosiła 49.7 ccm.Wpiasłem 50 ccm i w uwagach wpisałem wartośc z dokumentów zagranicznych.

Może jest jakaś mozliwość żeby można było wpisywać takie wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wpisać pojemność zbiornika gazu np. 41,5 litra - bo takie są. :(

Problem jest też z nie mieszczącymi się na wydruku nazwami marek np. Ackermann-Fruehauf, ostatnich liter nie ma i problem z WK :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest zgodność systemu z nie działającym jeszcze CEPiKiem - mamy tu pewne ograniczenia w długości pól (marka, model itp.).

Teoretycznie mogę te pola wydłużyć w nieskończoność - ale to tylko teoretycznie tak wygląda ...

 

Ilu brakuje znaków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie pamiętam ale na pewno 2 lub 3 pola.

Drugi problem to pole marka, nazwa jest na monitorze, brakuje (przy długich nazwach) ostatnich liter na wydrukowanym zaświadczeniu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać przykład takiego wpisu ?

Mogę oczywiście powiększyć pole bez tego przykładu, ale wolę przykład z branży niż wpisywanie liter WWWWWWWW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z marek jakie są na kompie, a nie mieszczą się w całości na wydrukowanym zaświadczeniu to są np. Fahrzeugw. Luebtheen lub Ackermann Oschersl.

Jeśli chodzi o marki których nazwy się nie mieszczą to muszę w pracy poszperać, ale Tobie dawałem już znać telefonicznie i co najmniej dwukrotnie rozmawialiśmy na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem - jak to będę miał na papierze, to nabierze to mocy przerobowych.

Przepraszam, mam naprawdę dużo pracy - pewne sprawy mi umykają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam napisać podanie z załącznikami :shock:

Jeśli chodzi o wydruki to można sobie wpisać taką markę i wydrukować i dziwi mnie takie podejście, wystarczy tylko dodać opcje zmniejszenia czcionki w polu marka.

A jeśli chodzi o wielkość czcionki to warto byłoby też dodać taką opcje do wpisów typu GAZ,HAK - bo często zdarza się, że w WK nie zauważają tego typu wpisów.

A jak będę miał niemieszczącą się markę to na pewno prześlę skan dla niedowiarków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przesyłać skanu - prosiłem tylko o przykład. Mam, dziękuję ...

 

Ps. Po co te nerwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolf - informatycy inaczej postrzegają świat... Musisz to zrozumieć ;)

 

PS. Z wyróżnianiem adnotacji typu HAK, GAZ to dobry pomysł IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.