Skocz do zawartości

STACJA 2000 v. 8.2.5. [19-08-2008]


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

- poprawa bezpieczeństwa systemu [logi systemowe]

- poprawa bezpieczeństwa systemu [archiwizacja, pliki systemowe programu, kopiowanie na nośniki zewnętrzne]

- nowa opcja [bTP - zaświadczenie o badaniu] - nazwisko diagnosty wykonującego badanie (Stałe Systemowe/BTP/Ogólne)

- modyfikacja [wydruki rejestrów/zaświadczeń] - zwiększenie długości drukowanych pól (marka, model, rodzaj pojazdu)

- modyfikacja [system autokontroli aplikacji] - nowa numeracja błędów

- modyfikacja [bTP - wyszukiwanie badań] - nowe informacja na ekranie: ostatnie zarejestrowane badanie

- modyfikacja [moduł łączności z Klientem poprzez SMS-y] - poprawa funkcjonalności

- nowa opcja [Zestawienia - Termin badania / etykiety adresowe] - data n. badania na etykiecie

- usunięcie błędu [Dokumenty płatności - Zestawienia] - nieprawidłowy opis pozycji "Faktura do WZ"

- nowy dokument (PDF) - PROJEKT ustawy o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym

- nowy dokument (PDF) - PROJEKT ustawy o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym [uzasadnienie]

- nowy dokument (PDF) - PROJEKT ustawy o kierujących pojazdami

- nowy dokument (PDF) - PROJEKT ustawy o kierujących pojazdami [uzasadnienie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłuściłem jedną z opcji nowej wersji systemu - jest ona obecnie domyślnie WŁĄCZONA.

Tradycyjnie - w Stałych Systemowych (ikona BTP/Ogólne) można toto ustawić po swojemu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mi sie wydaje że jak kiedyś pracowałęm na pewnej OSKP w Łobzie to już tą opcję miałem ??? Pytanie do Norberta

Niemożliwe o tyle, że nie było jej w kodzie programu :) Ale już jest :-)

Pytanie - na ile będzie to wykorzystywane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.