Skocz do zawartości

Bezmyślni diagności


cezary

Rekomendowane odpowiedzi

a jak państwo ma oddać to nagle wielkie larum ile to pieniędzy braknie

 

Nie odbierz tego osobiście, ale mam wrażenie, że to właśnie Ty jesteś ofiarą komuny i pewnego stereotypu, że jak coś jej Państwowe, to jest niczyje i można z tego doić ile wlezie. Sęk w tym, że w przypadku samorządów (WK) samorządy reprezentują Ciebie i Twoje pieniądze - nie jakieś wyimaginowane "Państwo" (mylisz z urzędami wojewódzkimi i sejmikiem woj. które reprezentują Państwo w terenie). Samorządy jeśli już cokolwiek komuś zwrócą to z TWOICH pieniędzy, TWOIM kosztem - to trzeba zrozumieć - samorząd to MY wszyscy i NASZE pieniądze. I bardzo mi się nie podoba, że teraz z całego mojego starostwa kilku handlarzy pojazdami będzie dostawać jakieś słusznie w tamtym czasie pobrane pieniążki moim kosztem. A jeśli ktoś uważa, że nie słusznie pobierano, to niech wskaże winnego do zadośćuczynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    11

  • Psuj

    9

  • wolf

    8

  • Regan55

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rozumiem, że uważasz, że słusznie oddawać kasę tylko ze wskazaniem winnego.

A ja też tak myślę. :D

 

 

PS. A jeśli chodzi o samorządy i wykorzystywanie środków pieniężnych przez nie, to myślę, że należy kończyć tą dyskusję, ponieważ okradani jesteśmy przez nie codziennie, poprzez nienależyte wykorzystywanie środków pieniężnych. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak głosowałeś tak masz

 

Weź przestań już... dobrze wiesz, że nie ważne na kogo się głosuje... wybiera sie tylko mniejsze zło

 

A tak wogóle to wszyscy zeszliśmy z tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak głosowałeś tak masz ;)

 

Może inaczej głosowałem skąd wiesz? ;)

A tak na poważnie to na razie, czy byli z lewej czy z prawej strony, to robili jak było wygodnie.

Przykre ale prawdziwe. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czesc

No ladne kwiatki :D , ale slyszalem od zaprzyjaznionego policjanta jeszcze lepsza opowiesc... W okolicy jezdzi kilka anglikow bez przekladki na polskich rejestracjach :shock: :shock: :shock: . Podobno WRD ma na nich miec oko, wylapac i sprawdzic czy to rzeczywiscie ktos zarejstrowal w PL czy jezdza na "papierach" od innego auta. Jesli zarejestrowane w PL to diagnosta bedzie mial cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będzie miał cieplutko. Bystry się wybroni. Już nawet SKO uwalają decyzje odmowne dla anglików... Tak tak panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minister znowu napisze skoro został dopuszczony do ruchu to niech se jeździ czy coś takiego

I gdzie tu sprawiedliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś rozumny i masz głowę na karku to żaden Minister Ci nie przeszkodzi robić dobrze swoja robotę , a co do palantów psujących nam opinię to już dobiega ich kres. Nie wiele taki ciołków bedzie mialo okazję jeszcze sie popisać bo tak czy siak robi się ciepło w śród naszego grona a CBA chce mieć wyniki (a my jesteśmy najłatwiejszym łupem- kaskiem) co by upadający PiS maił sie czyms popisać i opowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Nie wiem czy będzie miał cieplutko. Bystry się wybroni. Już nawet SKO uwalają decyzje odmowne dla anglików... Tak tak panowie :)

 

Mozesz rozwinac??? Oczywiscie auto zarestrowane po 1985...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Panowie w tym zawodzie najwiekszy problem jest z tym iż głupich nie brakuje .

Przejeżdzałem przez taką miejscowość jak Goszczanów i musiałem zrobić przegląd,na stacji ł jeszcze jeden klient na ROWERZE a PAN DIAGNOSTA stukał pieczątki w 3dowodach -tacy ludzie na tym stanowisku PSUJĄ OPINIE TEMU ZAWODOWI - a CBŚ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdzałem przez taką miejscowość jak Goszczanów

Takich miejscowości jak Goszczanów w Polsce nie brakuje,powiedział bym ze są ich

całe setki.Po co sięgać tak daleko,podaje przykłady z wlasnego podwórka.Przyjechal klient sam.na OBT.Naprawdę chciałbym zeby w takim stanie tech.były wszystkie sam.Wszystko było ok. dopóki nie sprawdziłem nr.vin.Wiecie co się okazalo:na nadwoziu 17 znaków czyli ok a w DR wpisane 16 znaków +2 pieczątki i podpisy p.diagnosty!!!Mógł p.klient pojechać na SKP rowerem,motorowerem czy tez tramwajem +DR/oczywiście z "wkladką"/ i badanko wykonane?Ja osobiście wierzę ze tak!!Przykład drugi:wszystko ok łącznie z vin i stanem tech.Dokonuje wpisu do kompa

i co się okazuje.W kompie wpisany niewłaściwy nr.vin i powielony przez "kolegę" 3 krotnie.Pytam:rutyna,niedbalstwo, pospiech czy .....?Jak z tego widać nie potrzeba sięgać daleko,wystarczy dobrze popatrzeć wokół siebie i mozna zobaczyć duzo "ciekawych"rzeczy!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rowerem to chyba przegiąłeś. ::hey

:sad: Kolego nie przegiołem,ten Mości Pan nie miał nawet włczonych urządzeń,na pełnych obrotach działał tylko komputer.Byłem zawieść niedaleko dzisiaj towar i zrobiłem mały wywiad.Okazało się że Pan J...f , to ma bardzo dobrą opinie i jest znany w całej okolicy, można z nim wszystko załatwić-cytute"to taki dobry człowiek wszystko się z nim załatwi i nie potrzebuje nawet samochodu wystarczy sam DR".Numerów w moim autku też nie sprawdzał-a nuż pobrudził by sobie rączki.Przepraszam za wczorańszy post ale pisałem go po całym dniu drogi i już przysypiałem ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A co powiecie na to >> któregoś dnia rozmawiałem z kolegą o badaniach technicznych. Ze względu ,że nie robimy Badań pojazdów cywilnych poprostu odmówiłem.Natomiast kolega pwiedział mi ,że pojechał do diagnosty,ale do domu i tam szanowny diagnosta odszedł od>> grila << i lekko chwiejącą ręką podbił pieczątką w Dowód Rejestracyjny. Co Wy na to,co byście zrobili ??. Ja na wet wiem kto to jest. Kiedy takich Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! I wyłapią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

następne "kwiatki"

http://moto.onet.pl/1581015,1,artykul.html

 

dodano

jeden z komentarzy :evil:

Ale trzeba być głupim aby dać kase za ~x wczoraj, 16:29

Dokładnie. Albo kilka kolejnych wizyt (każda kosztuje odpowiednio) z powodu jakiejś błahostki. Do tego koszty usunięcia tej usterki. Samoloty z większymi usterkami codziennie startują z setkami pasażerów na pokładzie a samochód wyjechać na drogę może tylko w celu dojechania do warsztatu. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowód bezdennej głupoty

Normalność.Jedni zaliczają wpadki,drudzy przychodzą na ich miejsce tylko chyba

z myślą "szybkiego"? zarobku....!!!! :razz:

Efekty tej rotacji .....jak widać!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat przed emeryturą spaprali sobie życie. Dowód bezdennej głupoty...

 

 

Pozytywne w tej sprawie jest to że i właścicieli aut też dopadło. Czy dostaną robotę ? A czemu nie ? Mało bez uprawnień jest diagnostów albo z wyrokami a nadal pracują ? Zane są przypadki ze został diagnostą instruktor nauki jazdy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.