Skocz do zawartości

CEPIK chyba przejdzie do historii


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zastanawiam jak ma dzialac cos co jeszcze nie ma wygladu, ze tak powiem "programowego" z tego co wiem, tak rozreklamowali to a nie maja jeszcze programu. Patrzac po tym co dzieje sie w wydzialach komunikacji jeszcze dlugo dlugo to nie zadziala, o ile w ogole kiedys ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany pilotażowe dla kilku WK już są... Niestety myli się ten kto myśli, że ułatwi to pracę... Np. wyświetlenie danych danego pojazdu będzie wymagało znania co najmniej trzech (być może dwóch) danych dotyczących pojazdu. Oprócz nr rej. trzeba będzie podać nr VIN i nr dowodu rejestracyjnego. Wyświetlanie danych po samym nr rejestracyjnym (nawet pojazdów ze swojego terenu) przejdzie do historii. Takie jest założenie. Nie bardzo wiem jak w tym układzie np. policjant znający tylko nr rejestracyjny będzie miał ustalić sobie dane - ja mu ich nie podam, bo jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blakop to generalnie wyszukiwanie ma byc z trzema kryteriami?? Mi ktos mowil, ze tak ma miec WK, ale juz inne jednostki maja miec inny dostep. Policja bedzie miala swoje wtyczki WK nie bedzie udzielac informacji bo nie jest od tego. WK ma tylko zbierac a nie udostepniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem te zasady są ogólne dla wszystkich - wyszukiwanie rekordów po podaniu co najmniej dwóch, trzech kryteriów... Z drugiej strony dlaczego akurat Policja ma być tu uprzywilejowana? Pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Powracając do tematu. Ciekawe czy Policja pobiera na cepik opłate za wypisanie mandatu czy tylko SKP i WK wysyłają i tworzą to cudo na własny koszt (przesłanie kwoty co miesiąc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.