Skocz do zawartości

Kupiłem Renault Megane II Grandtour 1.9 dci


wopa

Rekomendowane odpowiedzi

Straszna prośba do Was. Mam auto ( PROD.2004 KOMBI) i instrukcję obsługi w języku włoskim. Szukam instrukcji po posku. W aucie są przeróżne bajery i trzeba umieć to wszystko skontrolować i nastawić. Zależy mni na tym co oznaczają poszczególne lampki i ich oznaczenia oraz co wyświetla komputer bo pisze po włosku (można sie domyśleć, ale trzeba mieć pewność). Jakby ktoś miał do sprzedania taką instrukcję to jestem chętny.

5ae1a3976f19e_ResizeofDSC04736.thumb.JPG.c6195bc8818291dca21ad1f020b14599.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Renault Megane II Grandtour 1.9 dci

 

Chyba nie myślisz, że będziemy ci współczuć?

 

Hehe... taki żarcik. Kolega kupił taką sama i po pół roku ciągłych awarii sprzedał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się trochę przyciskami przy komputerze-komunikaty są opcjonalnie wyświetlane na pewno w wielu językach (tak to już bywa w dobrych, francuskich autach)

 

Kolega kupił taką sama i po pół roku ciągłych awarii sprzedał...

 

I broń Boże nie słuchaj takich bredni... Tu jest jeszcze jeden taki, co podobne smęty produkuje. To zwykła zazdrość wynikająca ze świadomości, że nigdy nie będzie im dane w tak luksusowych i ekstrawaganckich autach zasiąść... No ale cóż - za wysokie progi - nie czarujmy się ;)

 

Pozdrawiam i życzę wielu przyjemności z użytkowania "francuza" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki za link. Już mam co chciałem. A odnośnie tej Meganki co się psuje, to prawda jest taka: Jaki właściciel taki samochód. Jeden potrafi zajeździć i wszelkie naprawy (drobne) robi jak mu auto już nie pojedzie; a drugi dba o sprawność autka. I marka tu ma mniejsze znaczenie. Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wopa, nie widząc tej kontrolki w ciemno obstawiam ,że oznacza on ni mniej ni wiecej tylko: You need to go as fast as you can to recycling station. It will be better if you do it, immediately.

 

Kazdy francuz taką kontrolkę ma. A jeśli nie ma to powinien.

 

Ehh Blakop, a ty wciaż czerpiesz informację o motoryzacji z azerbejdżańskiej wersji Top Gear? Ogarnij się chłopie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wopa, nie widząc tej kontrolki w ciemno obstawiam ,że oznacza on ni mniej ni wiecej tylko: You need to go as fast as you can to recycling station. It will be better if you do it, immediately.

 

Kazdy francuz taką kontrolkę ma. A jeśli nie ma to powinien.

 

Ehh Blakop, a ty wciaż czerpiesz informację o motoryzacji z azerbejdżańskiej wersji Top Gear? Ogarnij się chłopie :P

 

 

Bardzo śmieszne:

Potrzebujesz pójść tak szybko jak tylko możesz do stacji recyklingu ?. To będzie lepsze, jeżeli zrobisz to, natychmiast.

 

Czy zawsze tak witasz nowych forumowiczów?

Ale nie podejmę tematu. Pisz sobie co chcesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zawsze tak witasz nowych forumowiczów?

 

Nie bierz tego tak osobiście do siebie. Przyzwyczaj się do naszego ostrego forumowego poczucia humoru i ... wyluzuj :D:D:D

bERT jest z trójmiasta a z handlarzami muszelkami od winniczków już tak jest, co nie bercik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.