Skocz do zawartości

Jamnik gładkowłosy, 5 miesięcy, oddam w dobre ręce ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

W dobre ręce oddam lub sprzedam za przysłowiową złotówkę (żeby się lepiej chował) jamnika gładkowłosego.

Znajda, jest u mnie kilka dni, z przyczyn rodzinnych - niestety - nie mogę go zatrzymać.

 

Bardzo miły, żywiołowy, dobrze reagujący na domowników i dzieci (!), w żaden sposób nie widać po nim piętna poprzednich miesięcy. Przez poprzedniego właściciela został najprawdopodobniej wyrzucony z samochodu i pozostawiony samemu sobie na terenie Zgorzelca.

 

Odrobaczony przeze mnie, zaszczepiony na 10 najważniejszych chorób. Wg weterynarza - szczenię 5-miesięczne, z mlecznymi zębami, w doskonałym stanie fizycznym, wg mnie - również psychicznym :)

 

Do kompletu dorzucam wszystkie akcesoria, w jakie dokupiłem w związku z kilkudniową obecnością jamnika u mnie - kojec, smycz, miski, kilka zabawek ...

 

Czekam na sensowne zgłoszenia osób, które wiedzą na co się decydują i których sytuacja pozwala na posiadanie takiego zwierzaka.

 

jamnik10.jpg

 

jamnik9.jpg

 

jamnik8.jpg

 

jamnik7.jpg

 

jamnik6.jpg

 

jamnik5.jpg

 

jamnik1.jpg

 

jamnik2.jpg

 

jamnik3.jpg

 

jamnik4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies jest podobny do Ciebie Norbert :) , szkoda ze nie moze zostac :( . Ja planuje zakup pieska, ale jeszcze nie teraz - syn jeszcze za maly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie moze zostac :(

Szkoda - masz rację.

Ale nie można mieć wszystkiego, nie można - nawet jeśli bardzo, bardzo się chce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Piesek sliczny. :!:

Mialam podobnego ale zdechl mi mlodo.

Moj tata mowi ze moze i bysmy go wzieli ale my mieszkamy w gdyni wiec do Poznania az jechac to za duzo. :sad::-(

 

[ Dodano: 08-08-2009, 21:05 ]

Jakby znalazl sie ktos kto by przywiozl go do gdyni to bysmy go z pewnoscia wzieli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa - nie napisałem wszystkim - kilka dni po zamieszczeniu tych postów jamnik znalazł sobie dom w okolicach Pszczyny :-)

 

Dzięki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.