Skocz do zawartości

TDT na zbiornik a termin przeglądu technicznego


rajmund zawieja

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie jak to jest gdy ważność zbiornika gazu kończy się np. 10. 2005 przegłąd robie dzisiaj 30.07.2005 do kiedy mam go zrobić do dnia ważności butli czy normalnie na rok wdzięczny będe za informacje, jeszcze jedno jak jest z nowymi hakami czy muszą być montowane te zdejmowane czy mogą być te stare nie zdejmowane,montowane po 1 maja 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ważności butli przeczytałem ale o haku nic nie znalazłem, pozdrawiam miłego odpoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem - w sprawie haków nie ma żadnych zmian - jakie były, takie i są dopuszczalne ...

Ale to rzeczywiście nie jest miejsce na dywagacje na ten temat - proszę założyć nowy tema i tam się o to pytać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To pismo z ministerstwa jest pozbawione podstaw logicznych i wiedzy technicznej. Zbiornik musi być ważny w dniu badania i jesli nawet jutro mija jego temin to i tak wyznaczasz zgodnie z wiekiem samochodu czyli w więkoszści wypadków rok.

 

Piotr Barczuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

co masz na myśli pisząc zdejmowany hak? cz ten, w którym przekręcasz kluczyk i wyciągasz hak w parę sekund, czy te , w których trzeba odkręcić śruby i wybić końcówkę? ja prawdę mówiąc nie spotkałem się z nowo zamontowanymi hakami które nie byłyby w podane wyżej sposoby zdejmowane a jeśli chodzi o przepisy to nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - prosze nie ciagnąć tematu haków w wątku zatutuowanym LPG i w dziale GAZ.

 

Sorki - ale uważam temat za zakończony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.