Skocz do zawartości

Jak napiszecie nastepny termin badania z dnia 15.01.2008


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Jak napiszecie nastepny termin badania z dnia 15.01.2008

Urząd w Gdańsku sugeruje żęby pisac 14.01.2009 czyli 364 dni

 

Raczej ,jaki pisaliśmy ,bo było to rok temu 15.01.2008 :) .Wyznaczałem do15.01.2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to KPA określa od kiedy dana czynność administracyjna jest ważna, czyli wg KPA czynność administracyjna jaką jest potwierdzenie OBT z określeniem daty przeprowadzenia uprawomacnia się na następny dzień (o ile się myle proszę o poprawke), a z kolei jeżeli dniem ważności jest dzień wolny od pracy to ważność przedłuża się do najbliższego dnia roboczego (było wolnego co było źle), więc np jeżeli poprzednie OBT było przeprowadzone w sobote 24 grudnia i następne badanie przypada w niedziele to to badanie jest ważne do środy 27 grudnia :-D ale fajnie dwa dni dłuższy przegląd :evil:

Czyli cała ta dyskusja o odejmowaniu jednego dnia mija się wg mnie z celem ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

llary napisał/a:

przedłuża się do najbliższego dnia wolnego

Wydaje sie ze roboczego, chyba ze czegos nie rozumiem

Bardzo dobrze zrozumiałeś, trochę za szybko pisalem :x , już się poprawiam.

Oczywiście do najbliższego dnia roboczego. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego - ja Wam powiem, że mój szef wykonceptował ;) , że w opisanym przypadku to badanie by trzeba w sumie dać na 16.01.2009 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj - wiem, że kiedyś takie pomysły były... Po prostu nie myślałem, że po latach czyjś tok myślenia może zatoczyć koło i znów lansować taką rewolucję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj najlepiej wpisać w/g uznania, Ja tam pisze od, do czyli od 15.01.2009 do 15.01.2010 jak zaczniemy pisać to co wydział uważa, wkoncu szanujmy sami siebie i zawód DIAGNOSTY ---- niechce się na ten temat wypowiadać bo sami nie wiedza o co chodzi a każą pisac głupoty nieraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że znowu dyskusja na temat terminu badania zaczyna przypominać spieranie się co było pierwsze?

Jajko czy kura?

Powiem tak jak powiedział by Prof. Miodek:

Obie formy są poprawne. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witajcie. Na OBT przyjechał samochód osobowy,salonowy zarejestrowany po raz pierwszy np. 1 kwietnia 2000 r. Przyjechał po terminie czyli np 3 kwietnia 15 czy też 30 kwietnia 2003 r. Jak uważacie 2 lata czy roczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata od daty przeprowadzenia BT, przerabiałem to z prawnikiem naszego WK i przyznał mi rację, choć na początku WK upierało się, że na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.