Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
piozar11

Luz jałowy koła kierownicy MAN

Polecane posty

piozar11

witam wszystkich słuchajcie mam taką sytuację że przyjeżdża klient na stację z drugim klientem który chce od niego kupić w/w ciężarówkę zażuca sprzedającemu że luz jałowy koła kierownicy jest za duży,faktycznie organoleptycznie okazało się że może mieć rację na przyrządzie LUZ-1 wykazało mi 26 stopni,stąd moje pytanie jak wy to robicie??

wiadomo jest też że urządzenie LUZ-1 jest już nie wymagane na stacji kontroli.

markes30
witam wszystkich słuchajcie mam taką sytuację że przyjeżdża klient na stację z drugim klientem który chce od niego kupić w/w ciężarówkę zażuca sprzedającemu że luz jałowy koła kierownicy jest za duży,faktycznie organoleptycznie okazało się że może mieć rację na przyrządzie LUZ-1 wykazało mi 26 stopni,stąd moje pytanie jak wy to robicie??

wiadomo jest też że urządzenie LUZ-1 jest już nie wymagane na stacji kontroli.

Lokalizujemy na szarpaku "organoleptycznie" dokładne miejsce wystąpienia luzu (krzyżak, końcówka, przekładnia itd..) i nakazujemy wymianę uszkodzonego elementu.

Dobra rada nie wchodźcie nigdy między sprzedającego a kupującego. Z tego mogą być tylko problemy a korzyści nie ma żadnych.

Jacdiag
Dobra rada nie wchodźcie nigdy między sprzedającego a kupującego

stosuje to od dawna

jedynie gdy znam kogoś, to może wjechać na kanał i sam popatrzeć od spodu

Psuj

My sprawdzamy auta na sprzedaż dosyć często. Klienci lubią przyjeżdżać na tą usługę, handlarze... nie bardzo. W skład wchodzi zakres jak na okresowe plus badanie komputerem dostępnych systemów i wrzucenie vin-u w dekoder. Klient może obejrzeć sobie auto od spodu. Na wszelkie pytania "co pan sądzi" nie odpowiadam. Ograniczam się do suchej wiedzy technicznej o ewentualnych usterkach.

Nowicjusz
Klient może obejrzeć sobie auto od spodu. Na wszelkie pytania "co pan sądzi" nie odpowiadam.

A no tak bo o przejżenie prosił sprzedający :D

Psuj
A no tak bo o przejżenie prosił sprzedający

Nie. Dlatego, że wyrażenie mojego prywatnego poglądu na temat danego auta i jego cenę jest właśnie włażeniem miedzy strony umowy. Ja rzetelnie opisuje stan techniczny a nie spekuluję, czy warto, czy za drogo... itp...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.