Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

mietek

Vista-nie mogę napisac literki "c" z kreską - Help

Polecane posty

mietek

Może ktoś z Teamu mi podpowie, po włączeniu c z kreską włącza mi się okno ATI catalist control Center , ale nie wiem co mam zrobic

Andrzej65
Może ktoś z Teamu mi podpowie, po włączeniu c z kreską włącza mi się okno ATI catalist control Center , ale nie wiem co mam zrobic

Oczywiście zawsze tak będzie, po zainstalowaniu ATI catalist control Center wyskakuje okno ATI ponieważ jest to skrót do jakieś konfiguracji czy coś podobnego. Podobno można to wyłączyć lub zmienić gdzieś w ustawieniach ale najszybciej to odinstaluj sam control Center jeżeli to możliwe, jeżeli nie to musisz odinstalować sterownikdo karty i zainstalować nowy ale bez control Center tylko sam sterownik. Na pewno pomoże. Jeszcze jedno to jest niezależne czy to Vista czy XP

08/15

Wejdź w panel Catalyst Control Center,następnie przejdź do zakładki HotKeys (Skróty klawiszowe) i odhacz skrót CTRL+ALT+C lub zmień w nim literę "c" na inną.

Możesz też pozbyć sie programu StartCCC.exe , który uruchamia się przy starcie i po problemie.

mietek

Udało się dziękuję :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.