Skocz do zawartości

Adres do korespondecji


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

A może dało by się zrobić cos takiego jak adres do korespondecji żeby przypomnienie o upływającym terminie badania technicznego wysyłać na ten adres.Jest tak czasami że pojazd kupiony na kredyt lub leasing i nie ma do kogo wysłać powiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres do korenspondencji już jest , wystarczy podczas badania technicznego kliknąć na dole po prawej stronie kopertę ( a dokładniej zaznaczyc ptaszka ) i wyswietlą ci sie dane personalne i adres do korenspondencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokładniej zaznaczyc ptaszka

Hm mówisz ptaszka :D kolega "pablo" nie może pewnie niewie jak zaznaczyć ptaszka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres do korenspondencji już jest , wystarczy podczas badania technicznego kliknąć na dole po prawej stronie kopertę ( a dokładniej zaznaczyc ptaszka ) i wyswietlą ci sie dane personalne i adres do korenspondencji

No ok, ale jak właścicielem jest leasing i on widnieje jako właściciel to progam wygeneruje dane do leasingu a nie użytkownika pojazdu.A chodzi o to aby była taka pozycja jak użytkownik pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem wstawić zrzut obrazu ale nieudało mi sie tego uczynić , może zaduzy plik

raczej nie dozwolone rozszerzenie - pewnie bmp i należy "przerobić" na np jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale jak właścicielem jest leasing i on widnieje jako właściciel to progam wygeneruje dane do leasingu a nie użytkownika pojazdu.A chodzi o to aby była taka pozycja jak użytkownik pojazdu.

To jestem ciekawy na jakie dane pisze np Fv skoro pojazd w leasingu na firme to właściciel a raczej urzytkownik (leasingobiorca) chce Fv i te dane chyba wprowadzasz a nie leasingodawcy pojazdu bo i poco one i na dane klienta który bierze Fv wysyłasz np zaproszenie.

Nie wiem czy to aż takie trudne :shock:

 

nie może pewnie niewie jak zaznaczyć ptaszka :lol:

:!::?::!::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie dozwolone rozszerzenie - pewnie bmp i należy "przerobić" na np jpg

 

[ Dodano: 10-02-2009, 07:18 ]

Dzięki za podpowiedź Jacdiag , nalezy sie piwo :piwo

norc.JPG.33716c36778e8e796e07dfc4dea98ee9.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestem ciekawy na jakie dane pisze np Fv skoro pojazd w leasingu na firme to właściciel a raczej urzytkownik (leasingobiorca) chce Fv i te dane chyba wprowadzasz a nie leasingodawcy pojazdu bo i poco one i na dane klienta który bierze Fv wysyłasz np zaproszenie.

Nie wiem czy to aż takie trudne

Dane wpisuje takie jakie figurują w dowodzie rejestracyjnym pojazdu (właściciel pojazdu)

 

[ Dodano: 10-02-2009, 07:34 ]

niewie jak zaznaczyć ptaszka

Wie jak zaznaczyc ptaszka bo na programie stacja pracuje już 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane wpisuje takie jakie figurują w dowodzie rejestracyjnym pojazdu (właściciel pojazdu)

A na jakie dane wypisujesz Fv??

Co prawda to nie pracuje na Norkomoskim programie ale szczerze mówiąc to nie rozumiem problemu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie jak zaznaczyc ptaszka bo na programie stacja pracuje już 5 lat.

 

To po co ja to wstawiałem , przepraszam chyba cie nie zrozumiałem pablo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.