Skocz do zawartości

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z jednostkami nadzoru


berecik

Jak w temacie  

19 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z jednostkami nadzoru ?? Piszcie oraz zaznaczajcie w ankiecie !! :P

 

[ Dodano: 18 Sierpień 2005, 11:07 pm ]

Poczekam do końca miesiąca, widze ze nikt nie chce się narazić . To jest tylko ankieta, głosujcie ! Może dzięki temu zaprosimy odważnych "adminów, kontrolerów" naszej pracy do czynnej dyskusji :?::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka lat wstecz-tak]odbywały sie szkolenia ,spotkania w celu ujednolicenia interpretacji przepisów prawa (choćby w swoim regionie) a prawo mamy zagmatwane ,a na obecna chwile jest tzw."echo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, żebym nie był skoro sam mam przyjemność pracować z diagnostami, ale jest to bardziej ocena pracy mojej jako urzędnika, więc śledzę z uwagą i cieszę się że opinia dotyczy całej Polski a nie tylko Bydgoszczy. Chociaż konstruktywna krytyka jest wskazana. :D:oops::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak malo panskich kolegów po fachu jest na naszym forum . Chyba ze sie myle i jest pan prawdziwym rodzynkiem . ale za to jakim wartosciowym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze sie myle i jest pan prawdziwym rodzynkiem . ale za to jakim wartosciowym!!!

Bo chłop w kompleksy wpadnie i w ogóle nie pójdzie się z nim dogadać !! :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2500 stacji w kraju, 323 użytkowników forum i 16 glosów no Panowie co jest? Przecież ankieta jest anonimowa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zadowolony są zgrzyty, ale gdzie ich nie ma. Szkoleń nie ma, ale zawsze jest telefon i pomocna dłoń (choć jest też dłoń karcąca :evil: ). Oczywiście co kraj to obyczaj (a raczej co wydział to inne tło postępowań), ale i my diagności i urzędnicy jedziemy na tym samym "wózku" walczymy z tym samym klientem więc bardziej powinniśmy zewrzeć szeregi i usprawnić-ujednolicić sposoby postępowań.

A jak to już się uda to zrobimy ogólnodostępne szkolenie nad jeziorkiem i ognisko.

A jak już nie będzie żadnych problemów to co zrobimy z tym forum (a tylu tu poczciwych ludzi) - ale o to nie ma się co martwić, bo zapewne ustawodawca zadba o nasze rozrywki :twisted: .

PS pozdrawiam tych zza biurka jak i tych z kanału ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS pozdrawiam tych zza biurka jak i tych z kanału

O tej godzinie to ja byłem za kółkiem - i czuję sie pominięty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie widze, że nie jest tak źle aczkolwiek wiele do zrobienia. Może podacie co byście chcieli zmienić, jak to widzicie ! Temat zamykam do wiosny zobaczymy co się poprawi lub pogorszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.