Skocz do zawartości

Zaświadczenie o przprowadzonym badaniu GAZ


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wydajemy klientowi zaświadczenie o przeprowadzonym dodatkowym badaniu pojazdu przystosowanego do zasilania gazem w celu wpisu w WK (jest to inne zaswiadczenie niż to o przeprowadzonym badaniu np. okresowym).Klient zamontował GAZ i przyjechał na OBT + GAZ.Wydałem klientowi tylko jedno zaświadczenie to typowe o przeprowadzonym OBT + dodatkowe z wpisem -pojazd przystosowany do zasilania gazem.Natomiast komputer nakazał mi wystawienie tego drugiego zaświadczenia z opisem instalacji rodzaj itp.Nie wiem czy powinienem dać to klientowi do wpisu w DR w WK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast komputer nakazał mi wystawienie tego drugiego zaświadczenia

 

Hmm... a ja myślałem, że mamy wolną wolę, a tu proszę maszyny nami rządzą... ;)

 

A tak na serio to zaświadczenie z danymi o instalacji gazowej nie obowiązuje już od kilku lat. W Stacji jest ono bardziej dla diagnosty, coby mógł sobie porównać poszczególne komponenty instalacji i po prostu jest możliwość jego wydruku. Do WK dajesz tylko zwykłe zaświadczenie z odpowiednimi adnotacjami i rodzajami badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient zamontował GAZ i przyjechał na OBT + GAZ.Wydałem klientowi tylko jedno zaświadczenie to typowe o przeprowadzonym OBT + dodatkowe z wpisem -pojazd przystosowany do zasilania gazem

Tak po mojemu :-D to powinien przyjeżdżając na obt mieć w DR wpis "gaz".Bez wpisu-jest"problem" ;)

Na konkretne życzenie klienta wydaje takie zaswiadczenie-tylko nie wiem po co to to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient zamontował GAZ i przyjechał na OBT + GAZ.Wydałem klientowi tylko jedno zaświadczenie to typowe o przeprowadzonym OBT + dodatkowe z wpisem -pojazd przystosowany do zasilania gazem

Tak po mojemu :-D to powinien przyjeżdżając na obt mieć w DR wpis "gaz".Bez wpisu-jest"problem" ;)

Na konkretne życzenie klienta wydaje takie zaswiadczenie-tylko nie wiem po co to to :?:

 

Tak,znam Twoje zdanie,bo było na forum ,ale wiesz jak jest co WK to inne zwyczaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co WK to inne zwyczaje.

Nie dajesz innego zaświadczenia, tak jak wspomniał Psuj nie obowiązuje od kilku lat, natomiast jeżeli WK przygoni klienta po te zaświadczenie i masz możliwość jego wydrukowania to dla spokoju klienta mu je dasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajesz innego zaświadczenia, tak jak wspomniał Psuj nie obowiązuje od kilku lat, natomiast jeżeli WK przygoni klienta po te zaświadczenie i masz możliwość jego wydrukowania to dla spokoju klienta mu je dasz.

Panowie nie róbcie sobie koło pióra i nie wydawajcie zaświadczeń, których wzorów nie ma w aktualnie obowiązujących Dz. U.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.