Skocz do zawartości

Badanie techniczne motoroweru po wypadku.


bezelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety miałem stłuczke na motorowerze (z winy kierującej Pani w Vento ;/), miałem pokrzywiony przód, zabrali mi dowód, i mam jechać na przegląd, tutaj mam pytanie, mój motorower jedzie około 100-110km/h, czy na badaniu motoroweru sprawdzacie jego prędkość maxymalną?

 

Prosze o odpowiedź, bo jeżeli tak, to będę musiał zakładać stary seryjny cylinder i wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest motorower.

Większość diagnostów to zauważy i nie podpisze badań.

Takim "pojazdem" stwarzasz zagrożenie i nie wiem kto chciałby mieć cię na sumieniu. Może Pani z Vento?

Tak na marginesie dokonując takiej zmiany trzeba chyba być świadomym niebezpieczeństwa z jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to śmiga 100 km/h to jest motocyklem a nie motorowerem :shock:

i żaden diagnosta wiedząc o tym nie podpisze się pod takim zaświadczeniem :!:

bo przy następnym wypadku gdy kogoś lub siebie zabijesz z powodu nadmiernej prędkości to diagnosta idzie siedzieć :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pan z Vento powinien wejść na to forum, skojarzyć twój MOTOROWER, i ciągać twój szanowny tyłek po sądach, aż te 100km/h ci bokiem wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na badaniu motoroweru
nie martw się o prędkość ,bo motorowery nie podlegają badaniom ,i nie wiem jak diagnosta podejdzie do tematu ,bo żeby zrobić badanie po wypadku trzeba wykonać badanie okresowe i dodatkowe ,a okresowych motorower nie ma !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na badaniu motoroweru
nie martw się o prędkość ,bo motorowery nie podlegają badaniom ,i nie wiem jak diagnosta podejdzie do tematu ,bo żeby zrobić badanie po wypadku trzeba wykonać badanie okresowe i dodatkowe ,a okresowych motorower nie ma !!

 

Nie badanie okresowe i dodatkowe tylko dodatkowe z zakresem badania okresowego i dodatkowego

 

A jak kolega robi pierwsze po sprowadzeniu skoro okresowego nie ma a w zakresie badania jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego wypadku, akurat ruszałem ze świateł i miałem z dobre 40km/h... (czyli tyle ile motorower jechać powinien) motorek może i jedzie wiecej niż 45km/h, ale to nie znaczy że ja tyle jeżdże, jeżdże nim w dłuższe trasy, i to właśnie jadac droga krajową 45km/h jestem bardziej narażony na niebezpieczeństwo, niż jak jade 80km/h (prędkości 100-110, to max, tyle nie jeżdże prawie nigdy).

 

To jak dacie mi moto na rolki czy nie? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście.

A jak to jest "na rolki"?

Nie wiesz jak to jest "na rolki"???

Dokładnie tak samo jak "na Urząd Skarbowy" - ona ma związane ręce a on dobiera się jej do dupy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.