Skocz do zawartości

Cennik badan a gratisy. Co Wy na to ?


alex

Rekomendowane odpowiedzi

Berecik daj spokój. Miałem kiedyś takiego szefa, który widząc ,że pracuję lubił podejść i powiedzieć " Ty G.(moje nazwisko) myśl k...co robisz! Kiedy za jego radą próbowałem wprowadzac jakieś innowacje słyszałęm "Weż ty G. k..lepiej nie myśl. Ja tu jestem od myślenia!" Jakiś czas się tym przejmowałem. Do czasu kiedy spojrzałem mu głęboko w oczy i dojżałem....wewnętrzna część potylicy! Żaden organ nie stał na drodzę mojego wzroku aż do najdalszej częśći jego mózgoczaszki. Odtąd zrozumiałem dlaczego po takim tekście następowała błoga cisza. ;)

Sorry za OffTopic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem promocje powinny zostać w marketach. skp to nie sklep. tu porządek musi być. nas obowiązują przepisy i ceny urzędowe.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem promocje powinny zostać w marketach. skp to nie sklep. tu porządek musi być. nas obowiązują przepisy i ceny urzędowe.

pozdrawiam

 

Masz 100% racji tylko niech wszyscy będą przestrzegać cen urzędowych to bedzie porządek i klijenci nie bedą tobie ubliżać i pare innych spraw ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie ublizają, że biorę cenę wg. cennika.

jak coś pokazuję cennik i kto się pod nim podpisał i jest ok.

pozdrawiam

 

ty bierzesz ceny wg cennika, ale np. SKP kilka ulic dalej może nie koniecznie zawsze trzymać się cennika...

 

Szczególnie w wątpliwych przypadkach: przeglądów dla ubezpieczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Poznania nie chwalą się swoimi inicjatywami

 

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Poznania, w porozumieniu z kierownikami poznańskich stacji kontroli pojazdów, dokonujących badań technicznych pojazdów, organizuje w dzisiaj i jutro (21 i 22 października) akcję bezpłatnych badań technicznych pojazdów samochodowych.

Bezpłatne badania techniczne

 

Badania przeprowadzane będą w zakresie:

 

* sprawności i prawidłowości działania układów hamulcowych

* składu spalin i dymienia pojazdów

* sprawdzenia i regulacji ustawienia świateł

 

Badania wykonywane będą we wszystkich 45 stacjach kontroli pojazdów działających na terenie Poznania, w piątek od godz. 12.00 do 18.00, a w sobotę od godz. 8.00 do 13.00.

 

Celem akcji jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drogach w trudnych, jesienno - zimowych warunkach pogodowych. Zachęcamy zatem poznaniaków, by jak najliczniej skorzystali z możliwości sprawdzenia swojego samochodu.

 

Wykaz stacji diagnostycznych znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta, w zakładce Sprawy -> Sprawy wg wydziałów -> Wydział Komunikacji -> Badania techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy taką akcję 20-21 paźdźiernika. Zainteresowanie było, przyjechało 30 samochodów. Ale zwróciłem uwagę, że wszystkie te pojazdy badania okresowe wykonane miały na innych stacjach. Usterek było bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas to np. klient płaci 100zł za bad. ale gratis robimy np. reg. świateł, zbieżnosci,

Czy to można napewno TAK., i może w tym kierunku się udać?Mało tego w Soboty gratisowo sprawdzamy pojazd pod przedląd tech.gratis! I ludzie są zadowoleni i my jako diagności.A po co zaniżać ceny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Bezpłatne sprawdzenia -zgoda- poprawia stan bezpieczeństwa .

ceny za przegląd są cenami urzędowymi -niezmienialnymi .zapisanymi w D.U. --STACJA NA ODSTRZAŁ-LAB&TYD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatne sprawdzenia -zgoda- poprawia stan bezpieczeństwa .

ceny za przegląd są cenami urzędowymi -niezmienialnymi .zapisanymi w D.U. --STACJA NA ODSTRZAŁ

Jestem tego samego zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściel wbija do kasy fiskalnej kwotę 98,- brutto - gdzie się więc przyczepić ?

Skarb Państwa dostaje tyle, ile powinien był dostać, Klient płaci mniej, SKP ma mnóstwo Klientów ...

 

Rozumowanie całkiem, całkiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał norbert - rachunek taki jak badanie- reszta to problem właściciela stacji ,

z fiskusem się rozliczy , a że idzie na ilość a nie na jakość to już problem wszystkich innych

którzy chcą być uczciwi w tym kraju :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaką kwote klient dostaje rachunek-firmy chcą rachunków

Tak, jak napisał fiedorowicz - na kwotę z cennika urzędowego.

Aaaa, więc i kierowca zadowolony - bo parę groszy sobie uszczknie z kasy firmy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal twierdzę, że jest to szemrany interes :shock:

Chciałbym zobaczyć taki cennik gratisów, bo jeżeli już, to w/g równych zasad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak wygląda fachowość wykonywanych czynności które Norbert przedstawił. Ekonomicznie dla SKP jest to raczej mało opłacalne chyba, że diagnosta przepuszcza wszystko co potrafi się wtoczyć o własnych siłach na stacje. Nie licząc oczywiście sesji wyjazdowych do pobliskich wiosek gdzie traktory i przyczepy też czekają na badania. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 6 - 7 k badań wszystko jest opłacalne - nieprawdaż ? Większość z Was ma zapewne połowę tego - albo i nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal twierdzę, że jest to szemrany interes :shock:

Chciałbym zobaczyć taki cennik gratisów, bo jeżeli już, to w/g równych zasad :)

Cennik to GRATIS. I nie podwazajmy takich akcji bo na prawde sa swietne.Uwazam ze jezeli klient przyjedzie do mnie przed przegladem na spr. stanu pojazdu za GRATIS to ja jestem zadowolony, i firma tez bo On wroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu masz słuszną racje nasi stali klijęci też przed upływem warzności przegłądu przyjeżdzają by im powiedzieć co jest nie tak z ich autem by mogli usunąć usterkę i spokojnie przyjechać na przegląd i w ten sposób kiljent zadowolony i ja bo za rok znowu przyjedzie :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal twierdzę, że jest to szemrany interes :shock:

Chciałbym zobaczyć taki cennik gratisów, bo jeżeli już, to w/g równych zasad :)

Cennik to GRATIS. I nie podwazajmy takich akcji bo na prawde sa swietne.Uwazam ze jezeli klient przyjedzie do mnie przed przegladem na spr. stanu pojazdu za GRATIS to ja jestem zadowolony, i firma tez bo On wroci

No i tu się z Tobą kompletnie niezgadzam ! Wprowadzasz konkurencje wśród SKP co nikomu nie sprzyja. Ja pracuje jeszcze w instytucji państwowej i każdy wjazd jest ewidencjonowany w związku z tym musze pobrać opłate czy mi się podoba czy nie. Z tego powodu nie czuje się gorszy. Poza tym nikomu niepodbieram w sposób nieuczciwy klientów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.