Skocz do zawartości

lublin 3372


tapir55

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie znajduje sie numer nadwozia w lublinie 3372 bo nie mozna go nigdzie znaleźć :?:

 

Z tego co pamiętam to lublinki miały numer bity na ramie po prawej stronie przy kole albo po prawej stronie ramy "na górze" widoczny od komory silnika. Gorzej jak właściciel go sobue "zakonserwował" czyt. zamalował. Powodzenia w poszukiwaniu :) , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje sie numer nadwozia w lublinie 3372 bo nie mozna go nigdzie znaleźć :?:

 

albo po prawej stronie ramy "na górze" widoczny od komory silnika.

O ile pamiętam to ta wersja jest bardziej prawdopodobna ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ramie po prawej stronie na wysokości koła przedniego ,ale patrz na rame przed kołem patrząc od tyłu ramy,przysłania go gumowy fartuch

 

tył--O-----=-O--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Podepnę się.

 

Zawitał do mnie Lublin z 1998r z nr ramy z 14 pozycjami (powinien być VIN) pojazd już tak jeździ dosyć długo, 2 właściciel nie posiada żadnych dokumentów na wymianę ramy a wygląda na to że była wymieniana, czy spotkaliście się z takimi pojazdami ? Nr jest nabity na blaszce przynitowanej do ramy z prawej strony za przednim kołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z takim krótkim numerem - właśnie przy wymianie ramy.

 

Dokumenty jakieś na to klient posiadał ? W DR wpisany ten numer.

 

[ Dodano: 01-10-2013, 14:48 ]

A idzie w tamtym Lublinie doskrobać się do członu WMI podobnie jak w tym Żuku?

Może tego brakuje, akurat 3 znaki. :)

 

W moim numerze występują dwie litery:

 

35571455CZ1099 i wygląda na to, że rama była wymieniana, ale papierów na to ni ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy taki numer traktuje się jako nadany na podstawie odrębnych przepisów?

Po mojemu trzeba go traktować jak nadany przez producenta.Chociaż nie do końca to pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Czas nagli, a ja skrobię, ramę skrobię i nie znajduję. LUBLIN 3352 rok produkcji 1997.

Newralgiczne wskazania poproszę gdzie mógłby być VIN.

Bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki.

Wykopałem tą płytkę spod smoły (nich szlak trafi) dospawaną do ramy centralnie nad belką obok mocowania przewodu hamulcowego przy przednim lewym kole.

Jak doczyszczę, doszoruję, umyję to zapodam fotkę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy przednim lewym kole.

 

Bywało, że własnie tam numer umieszczano, podobno jeszcze z prawej strony przy tylnym kole można było trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam potrzebuje pomocy przeszukałem prawą stronę ramy za kołem pod obok silnika od góry , odkonserwowałem wszysko co się da i nic nie ma VINu , gdzie moge jeczsze szukac lubli 1996 rok o korozji ramy nie mam mowy wiec nie zgnil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma stałem przed autem patrzyłem do srodka na rame od góry i nic wysłałem klienta po pier scierny i niech czysci moze sie ukrył głębiej pod farba, ktos na forum napisł ze jeszcze moze byc z lewej strony nie dane mi bylo juz sprawdzic bo klient pojechal szorowac swoja zapalniczke heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma stałem przed autem patrzyłem do srodka na rame od góry i nic

Bo numer był bity na samym początku ramy a dostęp po ... , mogłeś nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.