Skocz do zawartości

Skierowanie przez Policję na badanie.


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie robicie badanie?Klient przyjeżdża ze skierowaniem i ma zapis w skierowaniu w gornej części-uszkodzenie pokolizyjne.rozbity prawy reflektor, w dolnej części skierowania zapis j/w.

Jaka opłata i jakie badanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,że są różne szkoły i są tacy co kasują tylko 20 zl (jeśli są wyszczegolnione usterki) i jeszcze jedno,jeśli już kasujesz za pokolizyjne to chyba + okresowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja rozumiem to jednoznacznie,skoro jest pokolizyjne u góry, a na dole "jw", czyli 98+94 i tyle.W rodzaju skierowanie przez Policję uszkodzony w kolizji drogowej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja rozumiem to jednoznacznie,skoro jest pokolizyjne u góry, a na dole "jw", czyli 98+94 i tyle.W rodzaju skierowanie przez Policję uszkodzony w kolizji drogowej.

Pozdrawiam.

Sa takie teorie,jeśli przy tym zapisie wymienione są usterki ,pobierane jest tylko 20 zł za każdą.Tak jest u nas na niektorych stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokolizyjne to pokolizyjne i nie ma tutaj żadnego usprawiedliwienia dla wykonujących w tym przypadku badania za 20zl. Policjant nie widzi, czy coś jest przestawione w układzie jezdnym, a jest duże prawdopodobieństwo, że coś się przestawiło. Koniec i kropka ;]

 

ps. przerabiałem temat z WK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.