Skocz do zawartości

Diagnosta sam poświadczył nieprawdę


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...
  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • sierżant

    11

  • Regan55

    10

  • mirek.g

    5

  • DARIO64

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

wtrącę i ja swoje zdanie...

Nie dalej jak wczoraj zatrzymuje do kontroli dostawczaka - nie ma z tyłu pozycyjnych świateł. Gość mówi, że nie ma DR - daje mi pokwitowanie z 22.02.2010. DR zatrzymany 150-200km dalej. W pokwitowaniu wpisane - nadmiernie zużyty bieżnik kół tylnej osi, rozbita powierzchnia lustra lewego zew, brak mocowania akumulatora. Przeszedłem w kółeczko i co stwierdziłem : nadmiernie zużyty bieżnik kół tylnej osi, rozbita powierzchnia lustra lewego zew, brak mocowania akumulatora, ponadto przepalony wydech i usterki oświetlenia.

To wszystko dopiero wstęp do zabawy. Gość mówi, że jutro (tzn dziś) będzie odebrany dowód - myślę sobie - ciekawe jak, skoro nic nie jest zrobione. Moje wątpliwości rozwiał szybko - wyjął mi zaświadczenie od diagnosty z dn 22.02.2010 stwierdzające, że pojazd spełnia wymagania z art 66 PRD... Właściciel samochodu dzisiaj odebrał dowód... Nic nie jest zrobione...

Szczyt bezczelności :shock: pozostawię bez swojego komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wypowiem - trzeba było napisać te same uwagi i wysłać do starosty :x:x - To tak tylko na marginesie - za brak szacunku dla tych co w jedną trąbkę dmuchają :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pójdą kwity i zdjęcia..

Różne rzeczy jestem w stanie zrozumieć - znajomemu przyklepie BT - przymknie na coś oko, powie, żeby coś tam zrobił na dniach i już. Przesadą natomiast dla mnie jest takie coś, że policjant zatrzymuje DR i tego samego dnia jest kwit z art 66 PRD - brak szacunku, głupota i nie wiem co jeszcze... Tak samo jak ostatnio był gość zatrzymany - folia na szybach :

R `bedzie dowód zatrzymany `

Z `ale ja go dopiero odebrałem`

R ` i co było badanie zrobione na tych foliach?`

Z `tak`

R ` więc pójdą kwity na diagnoste, DR zostanie zatrzymany i będą zdjęcia`

Z `a to jak tak to już zrywam`

:-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż chwastów w naszym zawodzie nie brakuje.

A co w takiej sytuacji Ty możesz zrobić? dowodu nie zatrzymasz bo go nie ma ,może jakiś protokół pokontrolny?

Chamstwo i drobnomieszczństwo trzeba zwalczć siłom i godnościom osobistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam diagnostów z miasta ale zaczynają mnie drażnić, tak samo z sąsiednich powiatów, a najbardziej uwielbiam zatrzymać DR dwa dni po BT :evil:

 

DARIO - zrobiłem foto, odpowiedni kwitek się podłączy i niech dalej się martwią... Chamstwa nie lubię...

DR zatrzymać się nie da - gdyby to prywatna osoba to kwit za pojazd niedopuszczony do ruchu, tutaj był pracownik firmy - na zasadzie - nie chcesz jechać? Wypierd***... A że roboty nie ma to i w dziadostwo ludzie wsiadają i jadą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby tacy w moich stronach pracowali bo z tego co widzę to chyba zatrudnieni są niepełnosprawni pod względem wzoru bo o brak wiedzy ich nie posądzam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że roboty nie ma to i w dziadostwo ludzie wsiadają i jadą...

To jeszcze mogę zrozumieć...niestety tak jest wszędzie... :razz:

Ale przyjezdza Ford Focus-zatrzymany DR:oświetlenie pojazdu+cos tam jeszcze...

Na wjeżdzie zobaczyłem juz ze jakas tam dod.lampka nie świeci.Sprawdzam resztę-

św.poz.w kolorze blu-chyba diody...Ogólnie odjazd...Myślisz ze się jeszcze pokazał...

Nie juz go na oczy nie widziałem...O czym to świadczy...Niestety o tym co napisałeś

juz wcześniej...."Klepaczy"ci u nas dostatek jak by na to nie patrzył... :razz::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety, nie jest to miłe podpie**olić ale kwity poszły... Zawsze wychodzę z założenia, że oko przymknąć można ale do cholery jasnej `szanujmy się` wzajemnie...

Z resztą bardzo dobrze wiecie jak jest... :/ ciężko będzie mi samemu to zmienić ale się postaram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety, nie jest to miłe podpie**olić ale kwity poszły...

Nie myśl w ten sposób..Wg. mnie zrobiles bardzo dobrze...Jedna jaskółka to nie

wiosna ale juz coś...Moze inni jak się dowiedza to zaczną chociaz trochę myśleć...

Nie wiadomo jak dlugo ten fakt będą pamiętali czy im znowu widok $$$$$$$$$$$

nie przysloni rozumu.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj to miarka się przebrała, tym bardziej, że właściciel całej bardzo sporej firmy, z której był ten samochód chyba na brak kasy nie narzeka ale nie znaczy to, że będzie święta krowa...

Ostatnio często zatrzymywaliśmy DR za szyby przyciemniane czy inne gadżety a gnojstwo za dwa dni jeździło z DR w ręku i się smiało w oczy.. Nie chciało się `działać` za takie pierdoły ale chyba nadszedł czas i na to... Pójdą ze trzy, cztery kwity i się rozejdzie po mieście i gminach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sasiedniej stacji ostatnio była akcja: wpada jakś klientka z dowodem od Multicara - podbijcie mi dowód bo kierowca pojechał bez niego i policja go zatrzymała, jak dowiozę dowód to nam nic nie zrobią ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel całej bardzo sporej firmy, z której był ten samochód chyba na brak kasy nie narzeka

 

Pewnie ma kasę bo d*** szkłem skrobie,ciekawe czy dzisiejszą nockę przespał spokojnie, jak się dowiedział że smród koło d*** się robi,aż się prosiło o lawetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechał bez niego i policja go zatrzymała, jak dowiozę dowód to nam nic nie zrobią ;D

pewnie gdyby nie był taki szczery to w końcu na którejś SKP by mu klepneli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sasiedniej stacji ostatnio była akcja: wpada jakś klientka z dowodem od Multicara - podbijcie mi dowód bo kierowca pojechał bez niego i policja go zatrzymała, jak dowiozę dowód to nam nic nie zrobią ;D

 

i jaki był efekt tej sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sasiedniej stacji ostatnio była akcja: wpada jakś klientka z dowodem od Multicara - podbijcie mi dowód bo kierowca pojechał bez niego i policja go zatrzymała, jak dowiozę dowód to nam nic nie zrobią ;D

 

i jaki był efekt tej sprawy?

nie wiem, ślad po klientce zaginął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno na stronie CEPIK-u była informacja na temat masowych wdrożeń w Wydziałach Komunikacji ,a teraz gdzieś ją wcieło.

Czyli znowu się coś omkło. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.