Skocz do zawartości

Diagnosta sam poświadczył nieprawdę


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli znowu się coś omkło.

Coś dziwnego-w tym kraju....????

Ubili na Amen.

A Ty skąd wiesz...????A jak jeszcze na "chodzie" i porwali.... :x:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • sierżant

    11

  • Regan55

    10

  • mirek.g

    5

  • adam1501

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnio często zatrzymywaliśmy DR za szyby przyciemniane czy inne gadżety a gnojstwo za dwa dni jeździło z DR w ręku i się smiało w oczy.. Nie chciało się `działać` za takie pierdoły ale chyba nadszedł czas i na to... Pójdą ze trzy, cztery kwity i się rozejdzie po mieście i gminach...

 

A co można powiedzieć na taki przypadek : Zabrany DR za ciemne szyby z przodu, klient przyjeżdża na badanie a szyby ma nadal ciemne mówię mu żeby spadał bo nic z tego i co za 3h jest z powrotem i ma wymienione całe drzwi na takie z białymi szybami więc robię mu badanie i wystawiam zaświadczenie do odebrania DR bo już spełnia warunki a za następne 3h pewnie z powrotem ma ciemne szyby i jak go zatrzyma policjant i się przyzna że dopiero co odebrał DR to i ja po 4 literach dostanę. Ale zrobiłem zdjęcia dla zabezpieczenia swoich 4 liter (czarny samochód i białe drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tak przegoniłem jednego młodzieńca wCalibrze, koła wystawały poza obrys. powiedział że załozy zimówki i przyjedzie a ja mu, że zrobie wtedy zdjecia jako dowód i ze przy nastepnym zatrzymaniu dowodu za to samo on bedzie miał sprawę w sądzie a nie ja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w takich sytuacjach to wiadomo, też miałem ostatnio mechanika, powiedział, że szyby sobie zmienił i pojechał na badanie... więc znowu DR do wora, widze go znowu i trzeci raz pójdzie DR 8) szkoda, że urządzonka nie mamy, można by było kwita wypisać i miałby nauczkę a tak dupa :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że urządzonka nie mamy, można by było kwita wypisać i miałby nauczkę a tak dupa :razz:
to urządzonko, które nawet na zwykłej zielonej szybie pokazuje, że nie spełnia norm? :D

Kiedyś w tv pokazywali, że Wam z "firmy" z testów wycofali dlatego.

Też kiedyś jeździłem z ciemnymi szybami z przodu i w razie DR do wora przekładałem same szyby :) natomiast po 5-6 latach gimnastyki zrezygnowałem z kilku powodów (MK, zabieranie DR nimi nie były) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie mają inni w kraju, na kursie jakimś tam się bawiłem, też nie pamiętam co to był za sprzęt... coś mi się zdaję, że z innego forum się znamy ale nie jestem pewny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to urządzonko, które nawet na zwykłej zielonej szybie pokazuje, że nie spełnia norm? :D

Kiedyś w tv pokazywali, że Wam z "firmy" z testów wycofali dlatego.

 

Jakoś moje działa dobrze na zielonych... Jak będziesz wierzył we wszystkie sensacje w telewizji i innych mediach to zimą będziesz w sandałach śmigał... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale zabawny jest ten wątek o przyciemnianych szybach, zabawny dlatego że bardzo prosto można to rozwiązać ale pisałem już gdzieś o tym :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat wraca dzień w dzień, przy kolejnej historii jedno pytanko. Wczoraj zatrzymałem DR z Audi 80 - tylne lampy zamalowane (czy nie wiem co tam zrobione ale były ciemne), na przednich szybach folia, światła mijania i pozycyjne w odcieniu niebieskim.

Gość oczywiście - `dwa lata jeździłem na przeglądy i było dobrze` :o , obraził się jak to zwykle bywa. A pytanie mam takie jak postępujecie przy żarówkach typu `kicz` które dają światło niebieskie lub jasno niebieskie. Przy homologacji żarówki pisali, że bańka ma być bezbarwna, tyle, że nawet philips chyba ma takie bańki w żarówkach night vision czy jakichś tam. Jak patrzycie na tego typu oświetlenie i pozycyjne o kolorze ` lodowym` :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba być czujnym z tymi żarowkami "kolor lodowym-zimnym",bo rzeczywiście są takie z homologacją np,Philips jak piszesz,jedyne wyjście to wyjąć i sprawdzić ale .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzycie na tego typu oświetlenie i pozycyjne o kolorze ` lodowym` :razz:

Osobiście mam alergię na tego typu światła ale nie mam wyjścia jak to posiada homologację, chyba, że żarówka jest bardzo niebieska to się wówczas czepiam do barwy światła. Posiadam obok warsztat, który dysponuje żarówkami i gdy tylko mam taką możliwość wskazuję kierowcy błąd w myśleniu i postępowaniu wstawiając mu jedną zwykłą i pokazuje namacalnie, które światło jest bardziej widoczne. W 90% prosili o drugą zwykłą i byli w lekkim szoku, że wydali tyle kasy na coś co nie pomaga a wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja do tych lodowych to tak delikatnie podchodzę, a na drodze raczej nie ma jak wyjmować żarówek.. no chyba, że ktoś się `przelodowi` z tym kolorkiem to DR do wora...

Jak kupiłem samochód to pozycje miałem diody takie właśnie lodowe, i tak chciałem je jak najszybciej zmienić ale po 3dniach jedna mi się przepaliła, pojechałem do sklepu do znajomego a ten się śmieje czy chce `lodowe` diody, za 16zł !! Chyba musiałbym z wysokiego konia spaść żeby to kupić :shock: ale niestety takich jest sporo.. Tydzień temu też choinkę miałem - niebieska (i to taka prawdziwa niebieskość) barwa pozycyjnych przód, niebieskie spryski na pokrywie, niebieskie podswietlenie tablicy, wewnątrz wszystko na niebiesko, diody ze wszystkich stron, brakowało tylko naklejki `wiejskituning.pl`. Mówię gościowi o mandacie - `nie przyjmuje bo jestem bezrobotny` :cool: mówię, że widać na załączonym obrazku :evil: i żeby sprzedał te gadżety to już do mandatu trochę uzbiera :mrgreen: oczywiście obraził się, i że to tak może być bo mu kolega mówił ;)

 

Nie wiem co ludzie widzą w obrzydzaniu samochodów... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem właśnie pacjentów z świeżo zabranym DR za trzy usterki i usterki jak były tak są teraz to jeszcze pokwitowanie trzeba by zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie pokwitowania się nie zatrzyma - jest lepszy sposób praktykowane przeze mnie - zatrzymany DR + jazda = MKK 100-500zł :evil: zależy od pyskacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieska (i to taka prawdziwa niebieskość) barwa pozycyjnych przód, niebieskie spryski na pokrywie, niebieskie podswietlenie tablicy, wewnątrz wszystko na niebiesko, diody ze wszystkich stron,

 

Byłem w zeszłym roku na Ukrainie, Bogu dzięki że mają podobny gust - to im świeci zawsze natomiast normalne światła czasami w ogóle, czasami jedno ledwo... ale przynajmniej te niebieskie widać. Nie wiem jaki tam mają system BT, ale chyba niezbyt szczelny, dawno takich wraków - ale i luksusowych vanów - nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku na Ukrainie
Jakiś czas temu też byłem z kolegą na Ukrainie Szukamy adresu znajomych wieczorem, aż tu nagle, łubudu Urwaliśmy koło 8) Ktoś ukradł dekiel z studzienki Nieoznakowane ciemno to i się urwało . Nie daleko stał milicjant Poszliśmy i mówimy ze nie ma dekla że odszkodowanie . Władza się naindyczył, popatrzył złym okiem i mówi : " Ty pijany , Ty wyrwy nie uwidieł MANDAT ! " 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Żenada a diagności - wstyd, a może też byli zastraszeni utratą pracy?? No cóż teraz już sobie popracują ale gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie diagności swoją drogą, a co z tymi co zlecali; dyrektorem i kierownikiem, powinni dostać identyczne kary za współudział. Przecież zdając egzamin spr się stan techniczny pojazdów przed jazdą- powinni dostać najwyższe kary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.