Skocz do zawartości

Grzybobranie !


berecik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.10.2019 o 12:26, blakop napisał:

niektóre tylko jeden raz

" Jak na razie " to....... tej teorii,  nawet nie staram/starałem się zaprzeczyć/obalić ( jak kiedyś się zdecyduję to dam " znać ") :silent:

Pytam z ciekawości :

A w poście j/w to : ( nie brakuje jakiejś foty - bo tak rozstrzelony po ekranie ) - chyba, że moje sprzęty coś : " nieteges " ? 8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 12:26, blakop napisał:

No tylko że niektóre tylko jeden raz ;)

Czyżby grzyby nadawały się do powtórnego  spożycia ?:wtf:  Coś takiego słyszałem.

Edytowane przez wadi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

@leski66 mam przeczucie, że w tym lesie to jest więcej ślimaków niż grzybów.

Na Lubelszczyźnie jak na razie grzybów brak, ale dziś pada od samego rana a końcówka tygodnia ma być ciepła to i grzyby może się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, danielg539 napisał:

mam przeczucie, że w tym lesie to jest więcej ślimaków niż grzybów.

Zapewne tak jest, ponieważ areał tej wyspy nie jest za duży , a że " jedzenia opór - chodzi o grzyby - jak na razie  " to i ślimaków ( w bród ). :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, danielg539 napisał:

Na Lubelszczyźnie jak na razie grzybów brak

Zmuszony jestem skorygować poranną wypowiedź, bo grzyby podobno się pojawiły i to w znacznych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w okolicach Zagnańska, grzybów, a w zasadzie prawdziwków (borowików) w bród, natargałem piękny kosz i teraz w mieszkaniu cudny zapach suszących się tych grzybków. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny musiał być ten jeleń (leśny, tak go nazwę) albo jakiś gender, że tak sponiewierał tego jelenia rodzaju ludzkiego, kilkadziesiąt lat ( nie bez przerwy, żeby nie było)  łażę za grzybkami i raczej leśna zwierzyna wiała w siną dal na mój widok, a już wiem, zawsze byłem brzydki, a teraz jeszcze doszła starość, a stary i brzydki ....:faint::hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo małe ale pełne wiaderko wygląda lepiej niż duże ale do połowy pełne : ) Zresztą trochę nie lubię jak mi się grzyby gniotą. Tak naprawdę nie brałem więcej wiaderek bo do lasu wchodziłem dopiero po 17stej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jacdiag napisał:

Okaz, ale tylko na pokaz

Byłem lepszy, bo mój nie tylko na pokaz :smile:818756330_Wyspa13.09borowik.JPG.0eca82ccebd40bd5606c904dbaf18fdc.JPG

Jeszcze na tej wyspie znalazłem fajną kolonię ( jak ktoś ma ochotę, to jak będę na rybach to mogę przywieźć :evil: )

1828886121_wyspa13_09.JPG.526aa29a1cf0c492d02c03c7470a8d65.JPG

Ryby, jak " zwykle - słabizna ", ale fajny wypoczynek weekendowy. Połamania :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, danielg539 napisał:

rybkę zanęcić tym czerwonym grzybkiem???

No pomysł jakiś jest.

Tylko wędkuję bardziej dla " satysfakcji niż na mięso " i myślę sobie, że po zanęceniu tym czerwonym grzybkiem mogłoby być różnie.

Natomiast jakby zanęta z tym grzybkiem tylko ( znęcała/przywoływała ryby w łowisko ) to czemu nie ! :smile:

W dniu 10.09.2020 o 12:59, leski66 napisał:

Mogłoby się wydawać(...)

Nawiązując do tego artykułu to ( szkoda zwierzaka ) 8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.