Skocz do zawartości

Prosze o info na temat peugeot 307 sw 1,6hdi


ijm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, prosze o info i wasze doswiadczenia na temat ww samochodu. Wiem ze francuz, sam na nie psioczylem :oops::oops: , ale odpowiada mi pojemnoscia wnetrza i bagaznika. Z gory dzieki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • ijm

    21

  • Regan55

    17

  • Tomek D

    11

  • Psuj

    10

Top Posters In This Topic

Wiem ze francuz, sam na nie psioczylem

Eeeeeeeee....zabbojad!!!!!Wolałbym coś skośnokiego,jak popatrze w kanale

na silnik,skrz.biegów to az gęba się uśmiecha ze to nie chce ciecz oliwa!!!!!!

Mam na myśli Toyotę!!!!!! To jest to!!!!!!! ::hey

 

[ Dodano: 11-07-2009, 12:54 ]

Chociaz sam preferuję VW/z dziurawą miską olej.!!!!!!/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

preferuję VW
Tez jezdze samochodem z tej grupy, ale nie zawsze jest nieograniczony wybor :( , a jezeli chodzi o toyote to juz nie to co kiedys. kolezka ma yarisa 4 lata i na klapie bagaznika wychodzi rdza :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele samochodów z silnikami HDI narzekają na straszne koszty obsługi filtra cząstek stałych. Koszty sięgające nawet 2.5 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę 307 2.0 HDI 90KM służbowym od 2 lat. Trochę taczka słabo pod pedałem obecnie na trasie nie wiadomo z jakiego powodu włącza się "antipollution fault" był w serwisie 5 razy nie potrafią tego usunąć. Reszta czyli zawieszenie blacha komfort ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

 

peugot.jpg

 

Najbardziej niezawodny z peugeotów:

 

1117548303162036.jpg

 

Czy to czasem nie w 307 jest coś nie tak z systemem ABS, który to powoduje zwarcie instalacji i pożar samochodu? Czy to nie od czasu wypuszczenia tego modelu innego znaczenia nabrało powiedzenie "zapala od razu"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,6 HDI podobno udany silnik ale podobno od czasu do czasu umiera turbo - serwis zaleca wymianę turbo wraz z.... silnikiem bo turbo umiera z braku smarowania. Ale na tych silnikach bzyka całe PSA i FORD i MAZDA. Co drugi na badaniu ma luz na sworzniach. Jakiś ogólny dramat z któraś wersją wtrysku simensa, ale jest tam i BOsCH z EDC 15. Ogólnie tani pojazd a taka wersja SW ze szkłem na dachu jest całkiem miła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ten motor o którym pisze markes w C5 kombi, z tym, że zczipowany do mocy takiej jak w 2,2 HDI i na brak dynamiki nie narzekałem. Oszczędne toto jednak nie było, a

na trasie nie wiadomo z jakiego powodu włącza się "antipollution fault"
miałem niejako w standardzie, więc po dziesiątej wizycie w serwisie już go po prostu nie odebrałem, zamieniając na model z silnikiem benzynowym, którym jeżdżę do dziś bezawaryjnie i komfortowo, wbrew opiniom frustratów z wybrzeża szalejących na co dzień... SKM :lol:

 

Motor 1.6 HDI miałem w innych autach którymi jeździłem, i faktycznie był bardzo oszczędny, ale wydaje mi się, że z 307 SW to trochę duże auto na taki silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew opiniom frustratów z wybrzeża szalejących na co dzień... SKM
:-D:-D:-D

1,6 hdi ma 110 km czyli nie powinno byc tragicznie ( przejechalem nim kilkanascie kilometrow), a ja potrzebuje samochod rodzinny, a nie rakiete.

Myslalem ze bedziecie pisac o sprzegle, kole dwumasowym.

Czekam na dalsze opinie, a za dotychczasowe dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzaj zbiesił się na nas czy ki cholery

 

Ten typ tak ma... myśli, że jak ma na masce jakieś dwie śmieszne "fałdki" to świat stoi przed nim otworem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśli, że jak ma na masce jakieś dwie śmieszne "fałdki" to świat stoi przed nim otworem ;P

Czy wam też się to dziwnie erotycznie skojarzyło ??? :roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też się to dziwnie erotycznie skojarzyło ???

 

No przecież wszyscy wiemy, że jesteś największym na forum (no moze zaraz po Tomie) erotomanem gawędziarzem :razz: ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ijm - to Ty masz nowe 1.6... No przepraszam, ale ja o starym, bodajże 80KM myślałem... No faktycznie problemów z dynamiką nie powinno być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz nowe 1.6... :) - jeszcze nie masz :-D Moze bede mial.

Tylko nieliczni pomagaja, a reszta robi sobie jaja :twisted:

Nie ma nikogo z jakiegos serwisu PSA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a reszta robi sobie jaja

ijm,jak mozesz tak pisać !!! :evil: My 100% powaga,do Wielkanocy jeszcze tak......

daleko........!!! ::hey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!

 

[ Dodano: 14-07-2009, 20:43 ]

Ps.Coś s..........m!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.