Skocz do zawartości

Zarobki ,czas pracy i obowiazki na stacjach ????


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pracuję po 8 godzin dziennie na 1 zmianę. Brak dodatkowych obowiązków poza myciem podłogi, sprzątaniem na stacji i przed nią oraz zimą odśnieżanie. Brak ogrzewania (tylko w kantorku z komputerem mam farelka, ale szef przychodzi i skręca mi go na minimum więc i tak muszę siedzieć przy komputerze w kurtce). Nadgodziny niepłatne. Ew. można wpisać do zeszytu i potem odebrać, ale to bardzo niemile widziane. Zarobki- trochę się wstydzę przyznać, bo ostatnio kolega (sprzedawca na stacji paliw) powiedział, że zarabia więcej- z wykształcenia kucharz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobki- trochę się wstydzę przyznać, bo ostatnio kolega (sprzedawca na stacji paliw) powiedział, że zarabia więcej- z wykształcenia kucharz...

Coś w tym jest - na kucharza do szkoły chodzisz trzy lata, a na diagnostę trzy miesiące ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest - na kucharza do szkoły chodzisz trzy lata,
(sprzedawca na stacji paliw)
to ile trzeba się kształcić?

 

a na diagnostę trzy miesiące
a staż w zależności od wykształcenia to co?? nie forma edukacji??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla ciebie,wiekszość osób tak ma ale po prostu wstydzi sie do tego przyznać,nasza profesja w ciągu paru lat tak sie zmieniła że teraz można w to wejść jak się ma już przysłowiowy nóż na gardle i nie ma innej pracy - a pracodawcy - wiadomo na czym im zależy -bo tak to teraz działa :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję po 8 godzin dziennie na 1 zmianę. Brak dodatkowych obowiązków poza myciem podłogi, sprzątaniem na stacji i przed nią oraz zimą odśnieżanie. Brak ogrzewania (tylko w kantorku z komputerem mam farelka, ale szef przychodzi i skręca mi go na minimum więc i tak muszę siedzieć przy komputerze w kurtce). Nadgodziny niepłatne. Ew. można wpisać do zeszytu i potem odebrać, ale to bardzo niemile widziane. Zarobki- trochę się wstydzę przyznać,

 

 

.............skad my to znamy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątka na rękę , żadnych dodatkowych obowjązków , 8godz. dziennie wolna sobota , ok 5 przeglądów dziennie .... sie rozmażyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie Panowie

 

Niestety ale tak jest, tylko się o tym nie mówi 2200 brutto 1605 na rękę / nie mówię o prowizji/ bo to indywidualnie, ale za tyle chłopaki pracują, wstydzą się przyznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Koledzy, a doradzicie co zrobić, bo szukałem diagnosty na pełen etat. Myślałem o wynagrodzeniu ok 2000 tys na rękę, natomiast dzisiaj otrzymałem propozycję od diagnosty 1600 + 10 zł za każdy przegląd. Z jednej strony ok, bo też będzie mu zależało na przeglądach, z drugiej zaś strony nie wiem, czy będzie mnie stać i jak to wyjdzie w praktyce? Jakieś pomysły?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły?

Moim skromnym zdaniem pytanie nie jest na miejscu,ponieważ odpowiedzi będą nie obiektywne.Wiadomo,że pracownik (diagnosta) chciałby zarabiać jak najwiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy będzie mnie stać i jak to wyjdzie w praktyce? Jakieś pomysły?

Pomysły powinny wyjść od Was samych, zawsze można to wypośrodkować, a w przyszłości modyfikować ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 zł od badania zakończonego wynikiem negatywnym, czy pozytywnym? 8)

 

Moim zdaniem kalkulacja jest prosta. Myślę, że jako właściciel jak rozumiem SKP masz jakieś nastawienie na dzienną liczbę przeglądów. Pomnóż to sobie razy 10 i już wiesz o co chodzi diagnoście.

 

Zaleta tego rozwiązania jest taka IMHO, że:

1. Na dzień dobry płacisz Diagnoście mniej niż zakładasz

2. Diagnosta ponosi razem z Tobą ryzyko braku klientów

3. Ale już ok. 5 klientów dziennie (nie wiem czy przy mniejszej liczbie w ogóle się opłaca ten biznes) dajesz mu 1000 zł + 1600 podstawy, czyli więcej niż zakładasz...

 

Ja tam nie wiem, nie znam się... Ale Diagnosta - czyli człowiek nie z ulicy do pakowania konserw, tylko ktoś tam z określonymi umiejętnościami, uprawnieniami, sporą odpowiedzialnością itd. to 2000 zł to chyba trochę mało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli będzie to związane z ilością a nie jakością ...

Czy to retoryczne pytanie? Wszyscy wiemy, że naszym zawodzie o jakość nie chodzi a o ilość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o wynagrodzeniu ok 2000 tys na rękę
To za tyle jeszcze jacyś diagności pracują?

za taką kasę - 2000 tys :lol:

= 2 000 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pracuję na prowizji - nie zależnej od wyniku badania i rodzaju badania- jest to motywujący układ i trzeba liczyć się z konsekwencjami - zarówno diagnosta jaki właściciel - w moim wypadku strzał w 10 nie muszę myśleć o dodatkowej pracy, ta całkowicie wystarcza aby żyć normalnie. Chcąc podjąć takie ryzyko należy przeanalizować potencjalne obroty SKP i jej popularność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.