Skocz do zawartości

Zarobki ,czas pracy i obowiazki na stacjach ????


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

SKP i jej popularność
która może wzrosnąć wraz z zatrudnieniem diagnosty na prowizję (oczywiście nie jest wycieczka pod Twoim adresem). Osobiście uważam, że nie może być o prowizji jeżeli idzie o BRD, zdrowie, życie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która może wzrosnąć wraz z zatrudnieniem diagnosty na prowizję

Z tym się akurat nie zgodzę - dobry diagnosta ma zawsze klientów :D bez względu na wynik przeglądu i gdzie pracuje- klient musi mieć świadomość, że N który dostał to nie fanaberia diagnosty - ma wyjechać ze stacji ze świadomością, iż jest to dla jego dobra - i to jest sztuką w naszym fachu "zadowolony klien z N" - i takiego polecam na "rozkręcenie " nowej stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1

3. Ale już ok. 5 klientów dziennie (nie wiem czy przy mniejszej liczbie w ogóle się opłaca ten biznes) dajesz mu 1000 zł + 1600 podstawy, czyli więcej niż zakładasz...

 

Wiesz, jeżeli będą klienci, to niech nawet 2x tyle zarobi niż zakładałem. Trudno przewidzieć ilu ludzi będzie, w związku z czym nie chciałbym, żeby doszło do sytuacji, w której ustalimy wynagrodzenie, a np po 3 miesiącach będę musiał obniżyć... Lepiej w drugą stronę.

 

Chyba żeby zrobić te 2 tys. zł ( zamiast 2000 tys:P mój błąd) i np prowizja jeśli będzie powyżej iluś tam przeglądów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że naszym zawodzie o jakość nie chodzi a o ilość!

 

czy ty wiesz człowieku co mówisz................. :shock::shock: już wiem jak podchodzisz do badań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowizja jeśli będzie powyżej iluś tam przeglądów
czyli prowizja od 50-go badania? nie od pierwszego. Jaki pułap planujesz przyjąć?

 

[ Dodano: 29-07-2014, 09:11 ]

że naszym zawodzie o jakość nie chodzi a o ilość!

 

czy ty wiesz człowieku co mówisz................. :shock::shock: już wiem jak podchodzisz do badań

 

fiedor jak poczytasz posty Daniela, nie tylko w tym temacie to zorientujesz się, że to sarkazm. Także niepotrzebna ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeżeli będą klienci, to niech nawet 2x tyle zarobi niż zakładałem.

 

No to zgódź się na Jego warunki... Są uczciwe myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

fiedor jak poczytasz posty Daniela, nie tylko w tym temacie to zorientujesz się, że to sarkazm. Także niepotrzebna ocena.

 

 

że to sarkazm - z mojej strony też

 

No to wszystko chyba wyjaśnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prowizję zdecydowałem się po 20 latach pracy / mam swoją klientelę / która bez względu gdzie będę pracował przyjedzie do mnie - na początek proponował bym jednak stałą pensje - na prowizji można się przejechać - ustal jeszcze czy te 1600 nie jest w twojej prowizji i czy je nie będziesz musiał wypracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to próba budowy systemu prowizyjnego dla diagnosty mija się z celem bo od jakiegoś czasu juz wiadomo, że pod względem wpływu pracodawcy na diagnostę szykują się zmiany a prowizja bez watpienia takim wpływem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykują się zmiany

Nie wpłynie to na prowizję lecz na płacę minimalną - właściciel będzie właścicielem i będzie jemu zależało na dobrym diagnoście a nie takim z "łapanki" /przepraszam za sformułowanie/ - w tym względzie nic się nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym względzie nic się nie zmieni

Tu jesteś w błędzie, przynajmniej mam taką nadzieję, bo znając ustawodawce, to jakies luki w prawie mogą zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel będzie właścicielem i będzie jemu zależało na dobrym diagnoście a nie takim z "łapanki"

 

teraz trzeba wyjaśnić jakie znaczenie ma - dobry diagnosta - co kto rozumie pod tym pojęciem ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry diagnosta - co kto rozumie pod tym pojęciem ......

Dla jednych "pocztowiec" - dla drugich człowiek normalny, popularny, lubiany............ po prostu profesjonalista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie rosła tylko "szara strefa" - premii uznaniowych "od szefa

Dlatego też diagnosta powinien być delegowany do pracy na określoną SKP tylko na określony czas a potem powinna następować zmiana diagnostów - trochę się rozmarzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też diagnosta powinien być delegowany do pracy na określoną SKP tylko na określony czas a potem powinna następować zmiana diagnostów

W miastach jest to wykonalne ale na wsi - gdzie w promieniu 50km istnieje jedna jedyna :shock: Kiedyś Jacdiag z google maps pokazał taką oskp - ćma w promieniu wielu kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miastach jest to wykonalne ale na wsi - gdzie w promieniu 50km istnieje jedna jedyna

Tam powinno się właściciela zmieniać w razie potrzeby ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam powinno się właściciela zmieniać w razie potrzeby ,,,

:ok

 

Tak na poważnie to odległość nie gra roli trzeba tylko zwracać diagnostom kasę za dojazdy do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.50 km to ewenement.

100 dziennie x 22 dni - gość w dom Bóg w dom - 8 godzin dziennie + w naszych realiach 2 godziny na dojazd i powrót - znałem takich po 3 miesiącach zrezygnowali - i to miało by przejść ustawowo - zaraz składam wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o zgodność z konstytucją - nie jesteśmy służbami mundurowymi - pracujemy nie służymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.