Skocz do zawartości

Wniosek o wykonanie badania.


Psuj

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam wszystkim, że jest do pobrania ze stron forum WNIOSEK o wykonanie dodatkowego badania technicznego na życzenie klienta.

Patrząc na ilość pobrań wiem, że nasz wniosek cieszy się dużą popularnością, nawet zostanie dołączony do pewnego programu do obsługi stacji, którego to dystrybutor bez żenady skopiował go zmieniając raptem jedną linijkę przypisów. No cóż, dobrego nigdy za wiele. Cieszmy się tym, że jesteśmy kopiowani na całą Polskę.

 

Zapraszam do pobierania. Licencja freeware :what:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Regan55

    17

  • adam1501

    5

  • mirek.g

    5

  • SUNGK

    4

W wymienionych danych do ustalenia brakuje paru rzeczy - proszę poprawić:

- przeznaczenie

- dop.masa całkowita zespołu pojazdów

- liczba miejsc stojących

(stosunek mocy można sobie darować - to parametr automatyczny - WK go nie wpisują; lepiej w tym miejscu byłoby zawrzeć informacje o katalizatorze)

 

Warto też pomyśleć, czy parametrów tych dobrze nie byłoby rozmieścić w formie tabelarycznej z okienkami do odhaczenia. Dodanie im odpowiednich kodów literowych z DR też chyba nie byłoby najgorszym pomysłem.

 

Także na razie kolego Psuj "dostateczny +" (plus na zachętę) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy imię i nazwisko napisane czytelnie na dole wniosku nie wystarczy?

 

W zasadzie wystarczy.

 

Co z ochroną danych osobowych?

 

A co z ochroną danych jak klient pisze różne wnioski w różnych urzędach? A co z ochroną jak klient zażyczy sobie fakturę imienna na osobę fizyczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim, że jest do pobrania ze stron forum WNIOSEK o wykonanie dodatkowego badania technicznego na życzenie klienta.

Patrząc na ilość pobrań wiem, że nasz wniosek cieszy się dużą popularnością, nawet zostanie dołączony do pewnego programu do obsługi stacji, którego to dystrybutor bez żenady skopiował go zmieniając raptem jedną linijkę przypisów. No cóż, dobrego nigdy za wiele. Cieszmy się tym, że jesteśmy kopiowani na całą Polskę.

 

Zapraszam do pobierania. Licencja freeware :what:

 

Taki wniosek może napisać każdy. Wystarczy przejrzeć rejestry, czy pobierałem :?:

Znowu zbyt wiele sobie przypisujecie.

Zenadą jest to co Psuj napisał. Jak się nie zna faktów, to się farmazonów nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wniosek może napisać każdy. Wystarczy przejrzeć rejestry, czy pobierałem :?:

Znowu zbyt wiele sobie przypisujecie.

Zenadą jest to co Psuj napisał. Jak się nie zna faktów, to się farmazonów nie pisze.

Nikt nie każe go pobierać - dla mnie jest zbyt szczgólowy. Klientowi podpowiadam "napisze pan wniosek o ustalenie danych" a ja ustalam wszystkie dane i z głowy. To wszystko co napisałem nie upoważnia mnie do krytyki "Psuja" - bo chłop chociaż w tej materii coś zrobił i podał wszystkim na tacy swoją propozycję. :cool: Nie tak jak niektórzy tylko krytykować potrafią, a nic zrobić nie umieją :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ilość pobrań wiem, że nasz wniosek cieszy się dużą popularnością, nawet zostanie dołączony do pewnego programu do obsługi stacji, którego to dystrybutor bez żenady skopiował go zmieniając raptem jedną linijkę przypisów.

Wniosek będzie dołączony nie znaczy, że taki sam wzór. Wniosek, ktoś podrzucił mi na maila z prośbą o umieszczenie na stronie, po drobnej modyfikacji umieściłem go na stronie. Nie wiedziałem, że pochodzi z tego forum, nie był podpisany kto go przygotował. Nie mam zbyt wiele czasu, aby wszystko sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho Regan, bo Cię wyrzucą z tamtego forum :evil:

 

Co do danych osobowych - nikt nie zabrania ich gromadzić - sęk w tym, że trzeba to robić w odpowiedni sposób, ewidencjonować i zgłaszać do GIODO. Oczywiście WK to robią, dlatego biorą wszystko bez żenady. Na SKP warto się zastanowić, czy warto zaczynać się w to bawić... Rejestr faktur, to nie zbiór danych osobowych w rozumieniu ustawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moja wiedza jest taka,że wystarczy wniosek ustny klienta o ustalenie danych , na logikę ,czy na OBT też wymagamy kwitu,nie.To jest moja wersja,której się trzymam.Poza tym widzę ,że koledzy bardzo literalnie podchodzicie do tych nowinek,dajmy trochę na luz , "zycie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że wystarczy wniosek ustny klienta o ustalenie danych

Mirek-nikt nie chce być nadgorliwy,robię tez na "gębę"ale przy OBT poj. juz zarejestrowanego w kraju.

że koledzy bardzo literalnie podchodzicie do tych nowinek,dajmy trochę na luz

Całkiem rozsądna myśl.Tylko zeby w razie kontroli "spadochroniarzy" nie włączyli

nam "R". :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek, ktoś podrzucił mi na maila z prośbą o umieszczenie na stronie

Tak....ze tez jeszcze o tej porze roku w tym kraju przebywają "kukułki"!!! :x

Należy podkreślić, które nie podrzucają zgniłych jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek będzie dołączony nie znaczy, że taki sam wzór. Wniosek, ktoś podrzucił mi na maila z prośbą o umieszczenie na stronie, po drobnej modyfikacji umieściłem go na stronie. Nie wiedziałem, że pochodzi z tego forum, nie był podpisany kto go przygotował. Nie mam zbyt wiele czasu, aby wszystko sprawdzać.
Po co dla Sungka taki wzór wniosku skoro na swoim forum twierdzi,że do badania dodatkowego(czytaj ustalenia danych)można wystawiać dip.Uważa on również,że ustalenia danych i dip-u nie należy rozdzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważa on również,że ustalenia danych i dip-u nie należy rozdzielać.

Lepiej pozostawię bez komentarza. :x

Po co dla Sungka taki wzór wniosku skoro na swoim forum twierdzi,że do badania dodatkowego(czytaj ustalenia danych)można wystawiać

Na wszelki wypadek.....???? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.