Skocz do zawartości

Liczba drzwi pomylka w dowodzie rej.


djmarkgalara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zakupiłem samochód Honda Civic i w zagranicznym dowodzie rej. jest napisane ze posiada 5 drzwi a a jest to hatchback 3 drzwiowy.Czy będzie jakis problem z rejestracja tego pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlifierka do ręki i nie będzie problemu ;)

 

Tak poważnie to ilość drzwi, najmniej interesuje WK.

Ważny jest rodzaj, podrodzaj i przeznaczenie.

W tym wypadku czy to 3D czy 5D to podrodzaj to i tak hatchback i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zakupiłem samochód Honda Civic i w zagranicznym dowodzie rej. jest napisane ze posiada 5 drzwi a a jest to hatchback 3 drzwiowy.Czy będzie jakis problem z rejestracja tego pojazdu?

 

to na jakim dowodzie piszą liczbę drzwi ??

 

a tak na marginesie pojazd 5 drzwiowy to nie jest hatchback ??

 

[ Dodano: 09-11-2009, 21:58 ]

to jeszcze nic ja miałem ostatnio T4 , w typie miał tak :

VW TRANSPORTER 1.0 D

POJEMNOŚĆ : 998 CCM

 

FIZYCZNIE MIAŁ SILNIK 2,5 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem samochód Honda Civic i w zagranicznym dowodzie rej. jest napisane ze posiada 5 drzwi a a jest to hatchback 3 drzwiowy.

 

tylna klapa to 5 drzwi. :)

Nie bardzo rozumiem ten post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiś bystry elliot?? :-) To zakwalifikuj mi nową Octavię - hatch. czy sedan? :)

 

Jest to pięciodrzwiowy hatchback, dodam że nie jest to żadna nowość w skutecznym robieniu z ludzi idiotów ;)

Fakt, bryłowo jest to sedan.

Prekursorem takiego stylu jest chociażby Seat Toledo I, który bryłą jest ewidentnym sedanem, natomiast ma piąte drzwi i poprzez te drzwi homologowany jest jako hatchback.

Ale akurat Octavia to pikuś, nowy Superb o tu można mieć niezła zagwozdkę ponieważ poprzez wciśnięcie jednego przycisku robisz z niego raz hatchbacka, a raz sedana (zmienia się system otwierania klapy).

Przykłady można mnożyć, taki Golf V, ewidentny hatchback, może nieco 'napompowany' patrzysz w homologację, a tu wielozadaniowy :evil:

Nie wspomnę już nowego VW Passata CC.

To auto to profanacja coupe! .......... kto widział czterodrzwiowe Coupe?!!

To jak nazwanie malucha hatchbackiem.

Niedługo zaczną jeździć kombi ze składanym brezentowym dachem homologowane jako Cabrio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy Superb o tu można mieć niezła zagwozdkę ponieważ poprzez wciśnięcie jednego przycisku robisz z niego raz hatchbacka, a raz sedana (zmienia się system otwierania klapy).

 

Oczywiście o tym superbie właśnie myślałem a napisałem o octavii hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.