Skocz do zawartości

Cysterna - pytanie na egzaminie


rezystors

Rekomendowane odpowiedzi

thesperado, No tak kolego robisz tak jak ja , ale wiesz jak bylem przynies popatrz pozamiataj przez dwa tygodnie , to stwerdzili ci starzy diagnosci ze cosik za mondry jestem , a to widze biale kierunkowskazy, ato widze hak bez tabliczki znamionowej. I skonczyło sie Paszol Von.

koneser, a ty masz mi napisac w calosci te twoje opisowe pytanie przedstawic ,powiem ci co mailes prawidlowo a co cie zmylilo i zapędzilo w slepy zaulek . Bo cysterna cystenie nierowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUOMI, ja tylko się wybieram co nieco podpatrzyć, ale tylko co nieco, bo jak widziałeś sam, jak się człowiek za bardzo napatrzy to może nie wyjść na zdrowie. Nie wiem jak to jest u Ciebie ,ale przed teorią miałem więcej luzu, a przed praktycznym się spinam. Być może przez to, że mam świadomość, że na praktycznym można polec nawet za to że wie się za dużo lub za to, że dzisiaj np. wtorek. Stajesz oko w oko z egzaminatorem i ... co z tego wyjdzie nie wiadomo, a na teorii dostajesz pytania jak wszyscy i zostajesz z nimi sam na sam i szanse masz takie same jak wszyscy i nikt i nic nie jest w stanie ci zaszkodzić lub pomóc.

 

[ Dodano: 13-02-2011, 21:51 ]

Zrobiłem z niej ADR i poległem

To może ta cholerna niby Coca-Cola, której była mowa na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koneser,No wiec z kolegą thesperado, oraz SM , mysmy to zadanie rozlozyli na wszystkie strony od A do Zet. czemu ty koneser nie czytasz forum. Gadaj jakie miałes inne zadania opisowe skoro piszesz ze 16 razy zdawales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem nowicjuszem na forum jestem nie OK jeżeli chodzi o obsługę komputera , zdawałem 4 razy a ta 16 stka to pewnnie 16 t zarejestrowany za granicom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta butla to wynik zmęczenia 16 znów próba zdania egzaminu oczywiście chodzi ocysterne fl

 

Wiesz co ja ciebie kilka rzeczy pytałem o tych egzaminach a ty ani Be ani kukuryku, cos mi sie wydaje ze ty sie z nas nabijasz . Odpuszczam twoj temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUOMI, Dziękuje za precyzyjne i konkretne wypowiedzi w tym temacie,co do mojej wypowiedzi jeden wyraz zmienił jej sens[Ta butla to wynik zmęczenia 16 LUTEGO znów próba..........] a opisowe to, b.o. multikar ,b.o.nauka jazdy z gazem,b.o.ciągnik samochodowy znaczepom do przewozu poliw,no iten ciżarowy 16 t zarejestrowany za granicom 04 1983r z cysternom wynik Znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to właściwie jest z tymi adr.? powiedzmy że jest taka sytuacja ze przyjeżdza ciągnik siodłowy 3 miesiące po przeglądzie i nie był to wtedy pojazd adr . Kierowca potrzebuje teraz nim ciągnać cysternę fl i moje pytanie brzmi - czy aby ten ciągnik stał się adr to musi przejść badanie dodatkowe na adr czy połączone badanie okresowe i dodatkowe na adr Czy przy badaniu dodatkowym na Adr konieczne jest także obowiązkowo przeprowadzenie badania okresowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.