Skocz do zawartości

Niepełny V5C


BenWade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem chcę kupić anglika, ale z tego co mi gość pokazał ma niepełny V5C jest tylko prawa strona tego dokumentu mot podobno wyszedł niedawno i ma dokument czyli był wcześniej zarejestrowany w Anglii.

Jest prawa strona chyba bez punktu z żółtym paskiem jest jakiś sposób na rejestrację takiego auta?? Bardzo mi na nim zależy ponieważ samochód jest w świetnym stanie. Jest numer rejestracyjny gdzieś, ale nie ma części z vin, numerem nadwozia i podwozia. Mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie? :razz:

 

Może i tak - ale w Anglii (bo tam musisz szukać brakującej części DR). Bo w Polsce na pewno bez lewej części V5 nie zarejestrujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BenWade, część o której piszesz to część do oderwania i wysłania do urzędu w UK.

Tak więc jest ono tyle warte ile .......... zakupione przez Ciebie w kiosku Życie na Gorąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chce sie autko wyeksportować poza UK to powinno sie wypełnić, oderwać i odesłać do DVLA, punkt 11 pasek fioletowy, reszta jest przeznaczona dla organów rejestrujacych w innych krajach.

 

pasek żółty to p.9 przeznaczony dla pośredników, komisów itp

 

a zreszta macie orginał, bo może sie myle

 

scan0001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Czytałem na stronie, że jest możliwość jeśli wypełnię V754 jakoś tak, że zgubiłem V5C i przyślą mi V561 czy coś może pomyliłem numery... I na podstawie tego można już zarejestrować samochód ponieważ zmieniły się przepisy w Polsce i można. Zna ten temat/ przerabiał dokładnie ktoś? A i jeszcze jest papier z numerem rejestracji samochodu, jego pojemnością. Zna ktoś jasną diagnozę co mam teraz zrobić? Masy może kompletny V5C i jak to ogólnie wygląda? Dane możesz zamazać :-).

 

[ Dodano: 29-11-2009, 11:51 ]

BenWade, część o której piszesz to część do oderwania i wysłania do urzędu w UK.

Tak więc jest ono tyle warte ile .......... zakupione przez Ciebie w kiosku Życie na Gorąco ;)

Dzięki za pomoc i słowa otuchy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ważne może mi ktoś w odpowiedzieć konkretnie? Zarejestrować samochód bez V5C można na dwa sposoby. Pierwszy złożyć V754 i przysyłają dokument V561.

Gorsze rozwiązanie wysłać V62. No chciałem się dowiedzieć co będę musiał zrobić, żeby zarejestrować auto. Może się mylę w tym co piszę dlatego pytam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przecież jest jeszcze coś takiego jak badanie techniczne i co Ci po dokumentacji jak BT nie zrobisz bo pewnie kierownica po prawej stronie? (jak na dzisiejsze przepisy). Ale poszukaj na Forum "w Anglikach"-tam są dobre rady naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.