Skocz do zawartości

"kłady"


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy!!! co prawda słyszałem że gdzieś tam w naszym kraju rejestruje się takie pojazdy ale do końca niewiem w jaki sposób.Miałem dziś klienta z dokumentami co prawda ale na zdjęciu pojazd wyglądał dość interesująco, miał światła, błotniki, kierownice itp.ale pod co ja go mam podciągnąć? dane techniczne:Liczna osi-2, kół-4, moc-10kW,pojemność-164ccm, DMC-330kg, prędkość max.74km/h...przecież nie jest to jak kiedyś ciągnik rolniczy:)motocykl też nie a tym bardziej samochód osobowy...w załączniku nr1 dz.u nr 5 (dot.homologacji) jest to pojazd czterokołowy inny niż lekki ale co dalej? POMOCY!!!

03-03-2005 13:52

Smolow SKP-Opole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. o co chodzi ? prosze coś więcej napisać !

03-03-2005 13:58

berecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oczywiście o pierwszą rejestrację w naszym kraju. I rejestracja była w niemczech, zarejestrowano go jako "INNY"

03-03-2005 13:59

Smolow SKP-Opole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki już wiem, zapomniałem że jednak mamy dz.u nr 211 i tam już jest taki rodzaj pojazdu...Pozdrawiam

03-03-2005 14:04

Smolow SKP-Opole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojazd samochodowy inny, podrodzaj czterokołowiec lub czterokołowiec lekki

03-03-2005 14:06

berecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.