Skocz do zawartości

Pieczątki


tomaszmaczo85

Rekomendowane odpowiedzi

-złożenie wzorów pieczątek w WK, niektórzy skladają również swój podpis

 

u mnie rówżnież właśnie tak to wyglądało, wzory pieczątek i wzór podpisu do WK

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór pieczątki , podpisu z datą i godziną odbioru,,, byś przypadkiem nie podbił DR przed jej odbiorem,,,

 

no nie tak źle to nie było, (chodzi o godzinę) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ad.PSKP z poświadczeniem po 18.09.2009r do przeprowadzania badań zgodnie z art.83 ust.1 pkt.1 litera a) b) i c) ustawy. Czy taka stacja powinna mieć małe

literki c) d) i e) w pieczątkach stacji i diagnostów ,czy wystarczy pieczątka ABTE.

Wg PISKP na czym opiera się mój WK to wystarczy.Natomiast inne WK wydają zaświadczenia potwierdzające wpis do rej.przeds.z zaznaczeniem w zakresie badań technicznych,o których mowa w lit a, rozrzerzonego o badania c,d,e z wyłączeniem badań o których mowa w art 83 ust.1a ustawy z dnia itd.Proszę o pilną odpowidź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Natomiast inne WK wydają zaświadczenia potwierdzające wpis do rej.przeds.z zaznaczeniem w zakresie badań technicznych,o których mowa w lit a, rozrzerzonego o badania c,d,e z wyłączeniem badań o których mowa w art 83 ust.1a ustawy z dnia itd.
Gorzów tak robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał 2 napisał:
Mam pytanie ad.PSKP z poświadczeniem po 18.09.2009r do przeprowadzania badań zgodnie z art.83 ust.1 pkt.1 litera a) b) i c) ustawy. Czy taka stacja powinna mieć małe

literki c) d) i e) w pieczątkach stacji i diagnostów ,czy wystarczy pieczątka ABTE.

Wg PISKP na czym opiera się mój WK to wystarczy.Natomiast inne WK wydają zaświadczenia potwierdzające wpis do rej.przeds.z zaznaczeniem w zakresie badań technicznych,o których mowa w lit a, rozszerzonego o badania c,d,e z wyłączeniem badań o których mowa w art 83 ust.1a ustawy z dnia itd.Proszę o pilną odpowiedź.

Zajrzyj do przepisow i zobacz po prostu na wzory pieczątek na których widać że zarówno główne "duże" jak i rozszerzające "małe" widnieja więc może panowie z PISKPu coś przeoczyli

llary napisał:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

llary napisał:
Zajrzyj do przepisow i zobacz po prostu na wzory pieczątek na których widać że zarówno główne "duże" jak i rozszerzające "małe" widnieja więc może panowie z PISKPu coś przeoczyli

A u mnie po rozszerzeniu zostały duże ABTE , gorzowski WK wydał zaświadczenie i małych literek nie dał na pieczątkę. Ciekawe co będzie jak w Polsce jakiś policjant dorwie się do mojego badania sam. z gazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie mają zatrudnić policjantów jasnowidzów którzy będą rozróżniać która

PSKP ma rozrzerzenia a która nie.A swoją drogą powinni tych co to prawo ustanowili wysłać na dokształcanie przynajmniej w (WSP) Wieczorowa Szkoła Podstawowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.