Skocz do zawartości

nowe rozporządzenie dot CEPiK


abc

Rekomendowane odpowiedzi

sprawozdanie przypomina PIT-a, ciekaw jestem kto ma się pod tym podpisać diagnosta, czy księgowa? chodzi o datę przelewu.

pozdrawiam

Raczej księgowa bo to ona robi przelewy...Dzięki za udostępnienie rozporzadzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

no i zrobiłem pierwsze sprawozdanie wg nowego wzoru, tylko datę przelewu zostawiłem dla księgowej. myślę, że jak wpisze długopisem to nic się nie stanie. a wyszło tak, ponieważ siedziba firmy jest w innej miejscowości.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje księgowe dzwoniły do cepiku i dowiedziały się, że będą przyjmować na starym formularzu aż nie pojawi się informacja na ich stronie

Tu nasuwa mi się pytanie : Co jest ważniejsze informacja na stronie internetowej czy rozporządzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem wysłać na nowym formularzu, ale księgowe tupały i dostały stary wydruk ze Stacji.

Postem chciałem zwrócić uwagę że sam zainteresowany nie jest przygotowany na nowe przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zainteresowany nie jest przygotowany na nowe przepisy.

po staremu było tak dobrze :cry:

i komu to przeszkadzało

 

[ Dodano: 04-01-2010, 21:12 ]

POP :shoot:

teraz mi lepiej

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program do prowadzenia rejestru badań powinien umożliwić odpowiedni wydruk. Jeśli nie masz takiego programu, to musisz zamówić formularze w drukarni, według opublikowanego wzoru, lub po prostu drukować formularz z Dziennika Ustaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zamówić formularze w drukarni, według opublikowanego wzoru,

ewentualnie sam ( lub przy pomocy informatyka ) zrób taką tabelę w exelu, ofisie lub innym programie

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem coś takiego:

http://piskp.pl/admin/wyswig/pliki/esklep1//projekty_aktow_prawnych/2009/Zalacznik_do_rozporzadzenia_-_wzor_sprawozdania.pdf

Problem jest tylko z punktem 0.4 (jest niepełny). Jeżeli ma ktoś chwile czasu i ochoty uzupełnijcie ten punkt i wstawcie proszę poprawione:-) Mnie niestety szef juz goni do roboty:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wypełniłem wg nowego wzoru i na wszelki wypadek załączyłem stary wzór. No i co musiałem wydrukować DZU dla Pani księgowej, bo nie wiedziała co ja che i na jakiej podstawie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dzwoniłem i wiem że niewiem :D

Wyśle w piątek może do tego czasu wyjdzie jakiś nowy wzór :D :D U nas nigdy nic niewiadomo :D:D

Do 10-go mamy czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed momentem do CEPiKu. Bardzo uprzejma Pani wyjaśniała mi ze sprawozdanie za grudzień 2009 może być na starym druku ponieważ z nowymi są jeszcze problemy (gotowe formularze do druku itp.)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowymi są jeszcze problemy (gotowe formularze do druku itp.)

 

Łe tam problemy tu gdzieś na forum taki elegancki formularz widziałem niech se ściągną jak mają problemy a wypełnić to już każdy chyba (chyba ????) umie :D

 

Jak zwykle coś wymyśleli a teraz dopiero myślą jak to zrobić :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje księgowe dzwoniły do cepiku i dowiedziały się, że będą przyjmować na starym formularzu aż nie pojawi się informacja na ich stronie

Tu nasuwa mi się pytanie : Co jest ważniejsze informacja na stronie internetowej czy rozporządzenie?

 

i to jest niestety ciągle nasze podstawowe pytanie odnośnie przepisów nas obowiązujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.