Skocz do zawartości

Wyrok dla diagnosty.


abcs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 253
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • adam1501

    17

  • Qnick

    17

  • danielg539

    14

  • Regan55

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam kolegów diagnostów, dzisiaj zarejestrowałem się na forum, czytam od dawna.

Dołanczam się do tematu i gorąco zachęcam do pomocy, każdego z nas to mogło spotkać.

Walcz Mirku nie daj się.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że "ksywka" z Forum w tytule przelewu nie zaszkodzi. Kolega "mirwu" będzie miał przegląd szczerości i szczodrości :D obecnych tu kolegów. A przyda mu się każdy grosz. Ile kto może niech wpłaci. I tak naprawdę nie będzie ważne ile. Ważne będzie że wpłaci. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam.Niestety nie mogę więcej się odwoływać.W sądzie apelacyjnym otrzymałem wyrok w zawieszeniu i zgodnie z polskim prawem nie można wystąpić o kasację -chyba że nastąpiły istotne błędy proceduralne.Kasacja jest tylko dla ludzi skazanych na karę bezwzględnej izolacji.Chyba że wystąpiły czynniki o których napisałem wcześniej.Mój adwokat stwierdza jednoznacznie iż brak jest błędów w procedurze.Czyli nie możemy się do niczego przyczepić.Sąd najwyższy nie rozważa zasadności wyroku a jedynie BŁĘDY W PROCEDURZE.Jeśli takowych nie stwierdzi to wniosek o kasację oddala/niestety też taki kosztuje/.Wniosek o kasację pisze obligatoryjnie prawnik i dlatego jeśli takich błędów nie ma to ,żaden prawnik o zdrowych zmysłach nie podpisze się pod takim wnioskiem.

Trzeba założyć ZWIĄZEK ZAWODOWY -bo tylko takim związkiem inni się liczą/ustawa o związkach zawodowych/ wszelkie patronaty, i inne takie stowarzyszenia są na podobięństwo kółek różańcowych i dawno zapomnianych klubów "wiewiórka".Związek zawodowy ma prawo i obowiązek bronić swego członka /i tylko z nim na mocy ustawy wszyscy się liczą / a ze składek jest opłacana działalność statutowa czyli obrona. Przede wszystkim wykupić ubezpieczenie OC od błędnych decyzji ,które uchronią nas od procesów o odszkodowania z za nie.Niestety dopiero teraz do mnie to dotarło-od wyroku sądowego,karnego nie chroni ale od odpowiedzialności cywilnej tak :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysłałem ci trochę kasy, ale wyobraź sobie że mój szef powiedział że mi to zwróci.

Może coś w tym kraju się zmienia. :-D

 

 

Pobożne życzenie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajc to wszystko oczom swoim nie wieże ze takie mamy sadownictwo u nas w kraju. Zadam pytanie, to po co sadom i ci rzeczoznawcy biegli sadowi i inne osoby stwierdzające stan rzeczy i wydające opinie na temat w tym przypadku na korzyść MIrka, to po co byli wzywani jak sad nie wział ich w ogóle pod uwagę. Tak sobie dumam i ze MIru już na wstępie był skazany i musiało do tego dojść, czyjaś głowa musiała polecieć i to okazało się ze najlepiej jest pogrążyć diagnosta, po najmniejszej lini oporu. Dlaczego nie wzieli do odpowiedzialności osoby które ingerowały może one spartoliły robotę isc w ta stronę a nie osobę która sie podpisała. Ale jak to powiedział Psuj każdy z nas by wtopił .

Miru przelew idzie . Pozdrowienia i trzymaj sie.

Moze jednak znajdzie sie jakieś błąd w procedurze co ci tego życzymy

:ok:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajc to wszystko oczom swoim nie wieże ze takie mamy sadownictwo u nas w kraju. Zadam pytanie, to po co sadom i ci rzeczoznawcy biegli sadowi i inne osoby stwierdzające stan rzeczy i wydające opinie na temat w tym przypadku na korzyść MIrka, to po co byli wzywani jak sad nie wział ich w ogóle pod uwagę. Tak sobie dumam i ze MIru już na wstępie był skazany i musiało do tego dojść, czyjaś głowa musiała polecieć i to okazało się ze najlepiej jest pogrążyć diagnosta, po najmniejszej lini oporu. Dlaczego nie wzieli do odpowiedzialności osoby które ingerowały może one spartoliły robotę isc w ta stronę a nie osobę która sie podpisała. Ale jak to powiedział Psuj każdy z nas by wtopił .

Miru przelew idzie . Pozdrowienia i trzymaj sie.

Moze jednak znajdzie sie jakieś błąd w procedurze co ci tego życzymy

Pobożne życzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje Tobie tych problemow(ja jak i pewnie czesc z nas wiem co to jest miec proroka na karku :-( oby nigdy wiecej) przesylam skromna pomoc. Trzymaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.