Skocz do zawartości

GUM W NATARCIU


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

miałem dziś państwa z GUM-u sprawdzali 4-ro składnikowy analizator, miernik dzwięku i do pompowania kół ! spotkaliście się z tym? ja po raz pierwszy /nic nie znalezli byli zaskoczeni/

11-03-2005 15:37

DZIDEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też u mnie byli, oprócz legalizacji chcieli świadectwo uwierzytelnienia do pistoletu do pompowania ! Jedyny mankament !

11-03-2005 22:30

berecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas standardowej kontroli SKP wymagamy legalizacji Urzędu Miar na analizator spalin, miernik poziomu dźwięku, manometr oraz dodatkowo same certyfikaty na czujniki nadmiernej ilości gazu ziemnego, płynnego (zakres "c") i tlenku węgla z Instytutu Górnictwa. Ponadto muszą być certyfikaty z ITS na OBD/OBDII i przejrzystość szyb oraz dozór techniczny na zbiornik ciśnienia powietrza powyżej 80 litrów lub powyżej 0,07 MPa. Jak to będziecie mieli to żaden starosta na kontroli Stacji Was nie zaskoczy. Wynika to ze zbioru przepisów.

12-04-2005 22:43

Bogusław M [uM BYDGOSZCZ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.