Skocz do zawartości

Pierwsze badanie okresowe + Hak


Stoned44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów i Panie.

Jak należy postąpi podczas pierwszego bt poj. sprowadzonego z zagranicy który posiada hak. Czy kasować go jako okresowe plus dodatkowe na hak czy może jednak hak wliczy do okresowego. Jeżeli macie jakieś rady będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że kasujemy za hak podczas OB pojazdu sprowadzanego z zagranicy .

Podstawą jest to że w zakres badania okresowego nie wchodzą dodatkowe badania czyli np sprawdzenie haka .

Ja osobiście za hak przy takim badaniu kasuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na początku było tak :

Od września za hak doliczamy , a klient mówi : uuuuuuuuuuuu :(,

Ja : Ale badanie tańsze nie 169 tylko 98 + 35 = 133 zł to i tak taniej

klient ciszy :D:D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:;D;D;D;D

 

[ Dodano: 14-01-2010, 20:58 ]

muszę przyznać że są u mnie stację co za hak nie kasują < chyba w niewiedzy żyją >

W sumie to że za hak nie kasują to jeszcze małe piwo , ale potrafią też za gaz nie kasować

 

[ Dodano: 14-01-2010, 20:59 ]

Ja też kasuję okresowe +hak i wszyscy zadowoleni :D

Pod warunkiem ze w DR z zagranicy nie posiada wpisu"HAK"... :D

 

a w jakim dowodzie zagramanicznym wpisuja hak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem ze w DR z zagranicy nie posiada wpisu"HAK"...

 

Tłumaczem nie jestem i nie umiem sobie przetłumaczyć jak jest HAK w klikunastu językach, dla mnie ważny jest stan faktyczny jak ma hak to badam i kasuję :D może robię źle ale nikt nie protestuje ani klient ani WK :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kasuję okresowe +hak i wszyscy zadowoleni :D

 

nie zawsze wszyscy zadowoleni, ja miałem klienta, który się oburzył, bo inni nie biorą za hak.

za hak nie kasują < chyba w niewiedzy żyją >

 

bardziej pewnie chodzi o bonusy i przyciągnięcie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczem nie jestem i nie umiem sobie przetłumaczyć jak jest HAK w klikunastu językach

 

Czy nas nie obowiązują tłumaczenia DR zagranicznych ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nas nie obowiązują tłumaczenia DR zagranicznych ?

 

A gdzie jest napisane że masz mieć tłumaczenie do badania :P mi wystarcza tylko sam DR zagraniczny oraz zapisane w nim pozycje A, B , C ,D, E itd. wiem co one oznaczają i to mi wystarczy do wykonania badania, dlatego nie proszę o żadne tłumaczenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nas nie obowiązują tłumaczenia DR zagranicznych ?

 

A gdzie jest napisane że masz mieć tłumaczenie do badania :P mi wystarcza tylko sam DR zagraniczny oraz zapisane w nim pozycje A, B , C ,D, E itd. wiem co one oznaczają i to mi wystarczy do wykonania badania, dlatego nie proszę o żadne tłumaczenie. Pozdrawiam

 

Sam napisałeś że tłumaczem przysięgłym nie jesteś a gdy bez tłumaczeń zrobisz badanie i będzie coś źle to nie będziesz się chyba tłumaczył że nie miałeś tłumaczeń? Rutyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko zza miedzy

hak przyczepy

- прицепное устройство - rosyjski

- прычапной прылада - białoruski

- Priekabos kablys - litewski

- причіпний пристрій - ukraiński

- přívěs hák - czeski

- Anhängerkupplung - niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko zza miedzy

hak przyczepy

- прицепное устройство - rosyjski

- прычапной прылада - białoruski

- Priekabos kablys - litewski

- причіпний пристрій - ukraiński

- přívěs hák - czeski

- Anhängerkupplung - niemiecki

 

Przydało by się jeszcze z : hiszpańskiego , portugalskiego , włoskiego , serbskiego , angielskiego .... dlatego sądzę ze nas jednak tłumaczenia zagranicznych dokumentów interesują a nie oryginały. Miałam auto z Egiptu na pierwszym jak jeszcze były one 169 zł... no nic rozmarzyłem się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś że tłumaczem przysięgłym nie jesteś a gdy bez tłumaczeń zrobisz badanie i będzie coś źle to nie będziesz się chyba tłumaczył że nie miałeś tłumaczeń? Rutyna

 

Do odszyfrowania co to jest F.3 nie potrzebuję tłumaczenia :) i do innych pozycji również dlatego nie proszę o tłumaczenia robię tak już kilka lat i jeszcze nigdy nie miałem z tym żadnego problemu w WK, a mam ich w sąsiedztwie kilka. Oczywiście pomyłki się zdarzają czy to z mojej strony czy ze strony WK ale wówczas wystarcza jeden telefon i wszystko jest jasne. Pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się jeszcze z :

http://translate.google.com/#

do wyboru 50 języków

 

Języki dostępne do tłumaczenia:

afrikaans albański angielski arabski białoruski bułgarski chiński chorwacki czeski duński estoński filipiński fiński francuski galicyjski grecki hebrajski hindi hiszpański holenderski indonezyjski irlandzki islandzki japoński jidysz kataloński koreański litewski łotewski macedoński malajski maltański niemiecki norweski perski polski portugalski rosyjski rumuński serbski słowacki słoweński suahili szwedzki tajski turecki ukraińsk walijski węgierski wietnamski włoski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odszyfrowania co to jest F.3 nie potrzebuję tłumaczenia :) ,

 

Pokaż mi w Egipskim DR F3 8)

 

Dlaczego WK potrzebują do rejestracji tłumaczeń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi w Egipskim DR F3

 

Dlaczego WK potrzebują do rejestracji tłumaczeń ?

 

Nie przesadzajmy auto z Egiptu nie trafia się często :cool: ja mówię o DR z krajów UE a do tego nie potrzebuję tłumaczeń. Gdybym miał pojazd sprowadzony z Egiptu lub innego "dzikiego kraju" :-P (typu Mozambik lub Bangladesz :D )pewnie poprosiłbym o tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi w Egipskim DR F3

 

Dlaczego WK potrzebują do rejestracji tłumaczeń ?

 

Nie przesadzajmy auto z Egiptu nie trafia się często :cool: ja mówię o DR z krajów UE a do tego nie potrzebuję tłumaczeń. Gdybym miał pojazd sprowadzony z Egiptu lub innego "dzikiego kraju" :-P (typu Mozambik lub Bangladesz :D )pewnie poprosiłbym o tłumaczenie.

 

Niestety tylko w skrajnych przypadkach możemy wykazać że coś do końca nie jest ok. Też z tym nie przesadzam tzn z tłumaczeniami z krajów UE I tak muszą tłumaczyć i tak Więc to jakiś problem? Kiedyś na pierwszych dużo miałem motocykli z Japonii ... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eż z tym nie przesadzam tzn z tłumaczeniami z krajów UE I tak muszą tłumaczyć i tak Więc to jakiś problem?

U nas jest podobnie, ale w nie których przypadkach naprawdę przydają sie tłumaczenia, szczególnie w przypadku dziwnych wpisów w pozycji rodzaj pojazdu, oraz wpisy w uwagach DR. Jak jest problem to klient ma dostarczyć tłumaczenia i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie w przypadku dziwnych wpisów w pozycji rodzaj pojazdu, oraz wpisy w uwagach DR. Jak jest problem to klient ma dostarczyć tłumaczenia i po sprawie.
:ok::hey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na pierwszych dużo miałem motocykli z Japonii ...

 

No a dowód był w "szlaczki" :hah: czy napisany w jakimś cywilizowanym języku (nie obrażając Japończyków oczywiście) . ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na pierwszych dużo miałem motocykli z Japonii ...

 

No a dowód był w "szlaczki" :hah: czy napisany w jakimś cywilizowanym języku (nie obrażając Japończyków oczywiście) . ::hey

 

W Japonii japoński Proszę Cię ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz wpisy w uwagach DR. Jak jest problem to klient ma dostarczyć tłumaczenia i po sprawie.

 

a nie zdarzyło Wam się jeszcze poprawiać i uzupełniać tłumacza, bo nam tak ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.