Skocz do zawartości

Skąd dowiedziałeś się o FORUM ?


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie na kursie powiedzieli o forum. Szacunek dla admina za pomysł to forum to kopalnia wiedzy :ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • jarolud

    9

  • Regan55

    6

  • Norbert Jezierski

    5

  • Psuj

    4

Szukałem wiadomości.Znalazłem NORCOM i FORUM .Popieram wypowiedź z poprzedniego postu,jest to kopalnia wiedzy. :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam jestem tu nowy dopiero się uczę i jestem przed egzaminem o forum dowiedziałem się na kursie w nocie w Bielsku-Białej naprawdę super strona dużo rzeczy można się dowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wypada podziękować wykładowcom (większość twierdzi, że na kursach diagnostów dowiedziała się o forum norcom) i wszystkim forumowiczom, na których zawsze można liczyć :-) Witamy nowych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że na kursach diagnostów dowiedziała się o forum norcom

 

Ciekawość czy mówią, że są jeszcze inne fora Po co ograniczać "młodym" dostęp do szerszego poglądu na sprawy związane z SKP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które są płatne to są A czytasz tamte żeby oceniać co tam jest ? Pozostawmy ocenę jakości forów innym Dobra? Łatwość dostępu do "wiedzy" forumowej nie gwarantuje jej jakości. Pamiętaj, SKP Poznań, że robimy wszyscy obt dokładnie tak jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że są jeszcze inne fora Po co ograniczać "młodym" dostęp do szerszego poglądu na sprawy związane z SKP ?

Nie wiem jakie masz na myśli.Nie powiem bo troche pokukałem tu i tam ale wyglądaja

mi one na "drętwe" w porównaniu do tego forum tak w zakresie swobody wypowiedzi

jak i tez zakresu wiedzy... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migi60 - Masz prawo do takiej oceny bo wierzę ,że faktycznie tamte czytasz. Tego płatnego jednak chyba nie czytasz. Szkoda, że tam nie piszesz, żeby nakierować na właściwe tory. Mały ruch na jednym z nich nie oznacza, ze nie ma tam wartościowej wiedzy. Nie muszę się tam "przebijać" przez te "mrugające paszcze machające łapkami". Chyba kolego nie odmawiasz innym "młodym" w zawodzie dostępu i oceny jakości zawartych na tamtejszych forach informacji, ze o opiniach prawnych nie wspomnę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nasz Mod troche się podniecił.... :x:D

Tego płatnego jednak chyba nie czytasz

Nie mam takiej potrzeby.Na dzien dzisiejszy wystarcza mi to i oby tak było dalej..

Mały ruch na jednym z nich nie oznacza, ze nie ma tam wartościowej wiedzy

Myśle ze tego tak nie napisałem w swojej wypowiedzi.Wiesz pochodze ze wsi a tam

kiedyś było modne takie powiedzonko:Jak wół ryczy to obora musi słuchać...

Niestety ale taka forma dyskusji mi nie odpowiada.Chyba nie muszę Ci nic wiecej na

ten temat juz pisać tym bardziej ze ja wyznaje zasadę:Boso ale w ostrogach... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pochodze ze wsi a tam

kiedyś było modne takie powiedzonko:Jak wół ryczy to obora musi słuchać...

 

Dziwna sprawa bo ja też, ze wsi. Już wiem dlaczego jesteś taki uparty. Pytanie którego woła słuchać. A może lepiej zsumować jakoś te wszystkie woły. Pisze tylko żeby ocenę jakości forów pozostawić każdemu do indywidualnego rozpatrzenia, a na pewno jako szkolący podałbym wszystkie możliwe fora "młodemu narybkowi" Odmawiasz im tego prawa ?

 

[ Dodano: 01-06-2010, 10:40 ]

Nie mam takiej potrzeby
To skąd wiesz, ze nie ma takiej potrzeby ? ?

 

Wolałbym żeby było JEDNO forum skupiające wszystkich konkurentów Diagnostów szkolących ...ect. Jest to niestety nie realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, SKP Poznań, że robimy wszyscy obt dokładnie tak jak Ty.

 

Witam, mam pytanie odnosnie badania technicznego z wynikiem negatywnym. Czy w zaswiadczeniu okresla sie date do ktorej klient moze sie poruszac pojazdem i usunac usterki czy negatywny wynik okresla sie bez daty??

 

 

14 dni dodatkowo ograniczenia warunków użytkowania Dlaczego nie mamy wyznaczać terminu w opcji N ?

powyższe pytanie i odp. jest z innego forum-mogą je ocenić forumowicze tego forum.

 

Kto ma oceniać jakość forów jak nie Forumowicze.

Do czego jest forum i komu służy??

 

"Forum dyskusyjne:

- Zazwyczaj ma postać strony internetowej, gdzie każdy może wypowiedzieć się w jakiejś kwestii, zapytać i dostać odpowiedź od innych internautów."-

 

Ja dziękuję za płatne odpowiedzi na forum . :nook

Jak będę chciał wydać kasę pójdę do prawnika ;)

Jest to moje prywatne zdanie i nie musisz mieć takiego samego ,bo bt już wykonujesz tak jak Ja ,co mnie bardzo cieszy :mrgreen:

Wyluzuj ,wszystko bierzesz za bardzo do siebie i na serio

 

:piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę chciał wydać kasę pójdę do prawnika

 

W tym się zgadzamy. Fajnie ,że czytasz, inne fora.

"Forum dyskusyjne:

- Zazwyczaj ma postać strony internetowej, gdzie każdy może wypowiedzieć się w jakiejś kwestii, zapytać i dostać odpowiedź od innych internautów."-

W tej definicji nic nie ma czy płatne czy nie. Dlaczego prawnicy mają płatne fora ? Nie dostępne dla każdego. Czy z płatnego forum informacja może nie wypłynąć na ogólnie dostępne.

Kto ma oceniać jakość forów jak nie Forumowicze.

O ile wiedzą ze są inne fora. Powiedz dlaczego odmawiać tego prawa innym. Twoje zdanie znam i je szanuję bo udowodniłeś mi, że czytasz konkurencyjne. Chcę żeby na forach była taka sama JEDNA interpretacja Nie dokonamy tego pisząc tylko na jednym.

 

[ Dodano: 01-06-2010, 13:02 ]

Wyluzuj ,wszystko bierzesz za bardzo do siebie i na serio

 

Kiedy ja spokojny jestem jak barszcz świąteczny Daruj sobie ... i też poluzuj.Może w końcu pyra z pyrą się dogada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ETYKIETA FORUM

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

=WYCIĄG= (...)

"9. Unikaj zbędnych dyskusji!

Staraj się nie podejmować zbędnej polemiki. Z założenia nikt nikogo nie chce obrażać; nikt też nie uznaje się za fachowca. Niepotrzebna wymiana zdań niezwiązana z tematem tylko zaśmieca Forum i z pewnością sprawia przykrość autorowi wątku. Dlatego sytuacje konfliktowe najlepiej pozostaw moderatorom. Pamiętaj też, że wszelka krytyka będzie przyjęta tylko i wyłącznie wtedy, kiedy będzie konstruktywna. (...)"

 

Jako trzeci moderator delikatnie przypominam:

 

Ostatnie wypowiedzi prowadzą polemikę nie związaną z tematem.

 

I jeszcze jedno małe przypomnienie:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

REGULAMIN FORUM

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"(...)

1. Zabrania się publikować na Forum treści stricte komercyjnych (np. reklam, komunikatów PR, linków do komercyjnych stron WWW).(...)"

 

W tym reklam innych forum - zresztą niektóre same się reklamują.

 

Przypominam temat pierwotny: "Skąd się dowiedziałeś o forum Norcom" nie o innym tylko o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrania się publikować na Forum treści stricte komercyjnych (np. reklam

 

Czy dotyczy to również działalności ośrodków szkoleniowych... np. PERFEKT z Bydgoszczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli równy=równiejszy... :x Skąd ja to znam... :razz:

Dokładnie tak. Jako właściciel firmy zostałem zaproszony do pewnej współpracy - korzysta z tego i jedna, i druga strona. Czy jest coś w tym nienormalnego ?

 

Delikatnie to ujmując - lekko mylicie pojęcia. Ogólne informacje na temat szkoleń dot. diagnostów prowadzonych przez różne firmy były i są zamieszczane - jak obserwuję - bez żadnych problemów i bezpłatnie. Więc w czym problem - z niektórymi bardziej się dogaduję niż z innymi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O treściach i reklamach decyduje administrator forum i dotyczy to nie tylko ośrodków szkoleniowych ale również dostawców katalogów i innych urządzeń. Admin wyjaśnił to powyżej mówiąc o współpracy wzajemnej albo komercyjnych umowach.

Ale widzę, że delikatne przypomnienie odniosło skutek i nie trzeba udzielać ostrzeżeń dlatego chciałbym pochwalić tych forumowiczów za kulturę prowadzenia dyskusji :piwo:piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.