Skocz do zawartości

Pomyłka


tadeusz p.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości zapytam czy któremuś z kolegów chciano wytoczyć czy wszczęto postępowanie administracyjne za bledną identyfikacje pojazdu w zakresie masy pojazdu, samochodu osobowego a który to błąd chciano wyprostować ?

Czy "O" przekreślone jest zerem czy określeniem że jest ono nie ważne,i czy żądano od was kiedykolwiek określenia pojemności w systemie dziesiątkowym np.1.9 a która to wartość została określona w DIPe w cm/3?

To tak z ciekawośc :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże wielki w niebiosach uchowaj przed takimi sytuacjami :medit:

Na szczęście ja nie miałem do czynienia z tego typu zdarzeniami. 9 lat w zawodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam czy któremuś z kolegów chciano wytoczyć czy wszczęto postępowanie administracyjne za bledną identyfikacje pojazdu w zakresie masy pojazdu, samochodu osobowego a który to błąd chciano wyprostować ?

Mnie osobiście kiedyś spotkało zdarzenie podobne a mianowicie określenie nacisków na osie. Zanim zacząłem korzystać z programu norcomoskiego (ale posłodziłem) to przy określaniu nacisków stosowałem tak jak moi koledzy działanie przez 10 a nie przez 9,8 i któregoś pięknego dnia dostaję telefon z drugiego krańca naszego kraju od naczelnika WK, że on nie przyjmie dokumentów do rejestracji ponieważ są błędnie określone te masy, diagnosta nie zna przepisów i w związku z tym on podejmie stosowne kroki. Na całe szczęście obyło się na reprymendzie i dosłaniu prawidłowego dokumentu pocztą. Od tamtej pory każdą wartość staram się podawać z możliwie największą starannością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że kontrola NIK-u w WK zrobiła swoje

poprzednio przy wymianie DR ze wzoru

 

 

Polska2AawersPL55.jpg

 

 

na obecny

 

Polska4AawersPL55.jpg

 

 

w rubrykę G wpisywali 0 z teraz wysyłają na uzupełnienie danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rubrykę G wpisywali 0 z teraz wysyłają na uzupełnienie danych

Oj roznie to jeszcze bywa,roznie...!!!

Wlaśnie w nowych DR tez często gęsto w poz. G piękne 0.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze"adam1501" nie jestem SAM ::hey

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak urzędnik trzepnie babola to on się pomylił i przechodzi się do codzienności bez echa. Jak dane są zorane z winy urzędnika to korekta nastąpi w adnotacjach urzędowych bez wymiany DR ale jak nie z winy urzędu to każą wymienić druk i za niego zapłacić a rzekomo wszyscy jesteśmy równi wobec prawa... można by mnożyć i mnożyć jak choćby koledzy powyżej... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak urzędnik trzepnie babola to on się pomylił i przechodzi się do codzienności bez echa

 

To się powoli zmienia Coraz więcej odwołań do SKO I ludzie teraz nie chcą dać się zbyć byle czym bo urzędnik swoją decyzję powinien dać na piśmie Wszystko zależy od determinacji ludzi w kwestii egzekwowania swoich praw. 8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rubrykę G wpisywali 0 z teraz wysyłają na uzupełnienie danych

Oj roznie to jeszcze bywa,roznie...!!!

Wlaśnie w nowych DR tez często gęsto w poz. G piękne 0.... :razz:

 

może i gdzieś się czepiają ale nie w Katowicach w przeciągu 3 lat kupiłem 3 samochody i we wszystkich w WK zostawili G=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.