Skocz do zawartości

sprawdzenie pojazdu


ponti

Rekomendowane odpowiedzi

czy można zrobić coś takiego: ( pytam się z ciekawości )

Samochód diagnosta spr. na jednej stacji ,a podbija DR na drugiej z tym że pojazd na drugą stację nie przyjeżdża ??

 

W sumie poświadczenie nie prawdy to nie będzie bo on wie o tym że pojazd jest sprawny i sprawdzony przez niego.

 

Albo diagnosta ma swój warsztat i dłubie po godzinach.Naprawia samochód ,a później go podbija nie przyjeżdżając na SKP < chyba że sobie nie wierzy i Sprawdza jeszcze raz >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak być nie może,pojazd na Stacji ma być przebadany i tylko ta stacja potwierdza wykonanie badania,każda inna sytuacja to badanie bez pojazdu .............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak diagnosta pracuję na 2 stacjach??

na 1 spr a na drugiej podbija??

to co on na 1 stacji inaczej spr??

Pracowałem tak kiedyś ale nie przyszło mi do głowy coś takiego i podejrzewam, że w razie W ciężko byłoby się wyspowiadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że w razie W ciężko byłoby się wyspowiadać...

W tym wypadku nie ma co podejrzewać to jest pewniak

a podbija DR na drugiej z tym że pojazd na drugą stację nie przyjeżdża ??

Masz kolego poczucie humoru.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód diagnosta spr. na jednej stacji ,a podbija DR na drugiej z tym że pojazd na drugą stację nie przyjeżdża ??

 

Czy nie musi wystąpić zgodność numerów pieczątek z numerami SKP na której się robi badanie ? Przecież diagnosta i jego pieczątki są "przypisane" do określonej stacji 8)

 

Sprawdzam auto w Wiedniu jadę do Polski i tu podbijam przegląd.W Wiedniu był samochód ok 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Albo diagnosta ma swój warsztat i dłubie po godzinach.Naprawia samochód ,a później go podbija nie przyjeżdżając na SKP < chyba że sobie nie wierzy i Sprawdza jeszcze raz >

 

Niech otworzy swą prywatną SKP! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garażu ciężko nie ma rejestru pod ręką

A Tobie czasami nie siadła juz na kolanach Twoja "Walentynka"....!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będą nagrywać? To co wtedy? :cool:

 

No ale czy jest to zabronione ? Sprawdził podzespoły na innej SKP Wjechał na swoją , żeby kamera zarejestrowała, zgodną z pieczątkami i potwierdził sprawność do DR. Powiedzmy ze na swojej zrobił tylko identyfikację :-) Pracowałem na JW SKP i do godziny 15-tej wojskowe a potem prywatne . I tak nie raz było ze w godzinach pracy dla JW jakiemuś trepowi się robiło przegląd a do rejestru po 15-tej :-)

 

[ Dodano: 12-02-2010, 07:02 ]

Tak pracuje zwykła "drukarnia".

 

Nie nazwał bym tego procederu drukarnią . W drukarni nie trzeba auta w ogóle, sprawdził pojazd tylko ze na innej SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie piszcie takich rzeczy. To forum naprawdę różni ludzie czytają a anonimowość w internecie to tylko iluzja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie piszcie takich rzeczy. To forum naprawdę różni ludzie czytają a anonimowość w internecie to tylko iluzja!

 

Spokojnie, omawiamy hipotetyczny przypadek Jaki cel miałaby taka zabawa Na jednej sprawdzam na drugiej podbijam ? Ktoś wytłumaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,podbijamy tam gdzie sprawdzamy

W garażu ciężko nie ma rejestru pod ręką :D:D:D

 

A jak będzie miał wersję sieciową w laptopie. :D:D:D

 

[ Dodano: 12-02-2010, 11:26 ]

. W drukarni nie trzeba auta w ogóle, sprawdził pojazd tylko ze na innej SKP

 

Jackow napisał/a:

A jak będą nagrywać? To co wtedy?

 

To dla panów w czerni będzie to drukarnia i nie będzie tłumaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. na jednej masz wypłatę stałą

a na drugiej % od utargu ...

lub na jednej mają rolki przystosowane do napędu stałego 4x4 Jest jeszcze jeden powód dlaczego o tym piszemy :-) Linia obrony dla pocztowców :- )

 

Pieniądze biorę jedne tzn na 1 skp Właściciel tej SKP od stałej powinien zrobić od % Jakiś konflikt interesów zatrudniając po sąsiedzku jednego diagnostę :-)

To dla panów w czerni będzie to drukarnia i nie będzie tłumaczenia

 

Dlaczego? Na tej od stałej SKP sprawdziłem podzespoły a na tej od % też wjechałem na skp tylko sprawdziłem identyfikację , bo będąc na skp od stałej sprawdziłem sobie podzespoły i wiem ze auto jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, omawiamy hipotetyczny przypadek

 

D Na tej od stałej SKP sprawdziłem podzespoły a na tej od % też wjechałem na skp tylko sprawdziłem identyfikację , bo będąc na skp od stałej sprawdziłem sobie podzespoły i wiem ze auto jest ok.

 

To forum naprawdę różni ludzie czytają

 

Hipotetycznie-" ktoś" z czytających przedłoży pod dyskusje projekt zmiany ustawy PoRD-"Diagnosta może być zatrudniony tylko na jednej SKP". ;)

 

Projekt -"przejdzie" :ok:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipotetycznie-" ktoś" z czytających przedłoży pod dyskusje projekt zmiany ustawy PoRD-"Diagnosta może być zatrudniony tylko na jednej SKP"

 

Ktoś też chce zlikwidować obowiązek obt i nie sądzę żeby czytał to forum Głupich pomysłów nie trzeba podkładać sami na nie wpadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.