Skocz do zawartości

Wycofane zbiorniki LPG


danielg539

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Z tego co dowiedziałem się od jednego sprzedawcy zbiorników IRENE to chodzi o zbiorniki zewnętrzne pod spód samochodu, tylko nie umiał lub nie miał wiedzy dlaczego tak się stało że zbiorniki wyszły bez poświadczeń.

Będą one wymieniane lub też będą uzupełnione o poświadczenia TDT.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą one wymieniane lub też będą uzupełnione o poświadczenia TDT.....

To znaczy, że jak mam taki zbiornik i napisze do producenta to dadzą mi protokół TDT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że jak mam taki zbiornik i napisze do producenta to dadzą mi protokół TDT?
Nie wiem jak to się będzie odbywało ale ogólnie wiadomo że, nie każdy zbiornik z danej serii zbiorników jest poddany badanią przez TDT tylko co która sztuka więc możliwe że przyślą ale dopiero wtedy kiedy dogadają się z dozorowcami co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, ale mam nadzieję na miłe spotkanie, przecież to też człowiek a z racji tego, że się nie znamy nie będzie żadnych uprzedzeń.

 

[ Dodano: 25-03-2010, 17:33 ]

Dziś miałem spotkanie i przepraszam ale w natłoku pytań i spraw nie poruszyłem tego tematu :oops: . Pan wbrew obiegowej opinii bardzo miły, rzeczowy, starający się odpowiedzieć na wszystkie moje wątpliwości i pytania i oczywiście tak jak i my nie posiadają jednoznacznych odpowiedzi na nie które zagadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Sądzisz ze go do tego doprowadziłes pokazujac listę wycofanych zbiorników

Tego akurat nie brałem pod uwagę,ale jak się trafiła okazja... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Nareszcie się dowiedziałem jaką mam gębę,,

Z tą gębą to chodziło chyba o mnie,no bo kto jest bardziej "twarzowy" na forum ode mnie :D Avatara nie mam zamiaru zmieniać. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Odświeżę temat nieco. Czy ktoś coś słyszał o tym że UDT wytoczyło sprawę sądową TDT odnośnie badania zbiorników gazu i wygrało w sądzie. Pytam bo wczoraj miałem klienta na okresowym który miał zamontowany jeden z tych zbiorników IRENE i wystawione poświadczenie przez UDT. Niestety poinformowałem go że UDT to nie TDT i nie da się tego nijak przepchnąć. Wówczas ten klient zadzwonił do gazownika który montował instalację i powiedział o co chodzi, na co gazownik powiedział że ma u siebie kopie wyroku sądowego wytoczonego TDT przez UDT odnośnie badania tych zbiorników oraz dopuszczania ich do eksploatacji. Poprosiłem klienta żeby mi pokazał ten wyrok, miał być dziś ale słuch po nim zaginął pewnie znalazł innego jelenia który nie rozróżnił TDT i UDT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,mógłbyś troszkę przybliżyć temat.

 

Sam niewiele więcej wiem. Nie chciałem zrobić badania bo gość miał kwit na butlę wystawiony przez UDT, jak wyjaśniłem o co chodzi to zadzwonił przy mnie do warsztatu który montował mu gaz, a tam ktoś (chyba właściciel warsztatu) powiedział mu, że już miał takie przypadkiz butlami, ale ma wyrok jakiegoś sądu który nakazuje uwzględniać poświadczenia na zbiorniki gazu wystawione przez UDT (jak sadzę była to sprawa pomiędzy UDT i TDT). Klient miał pojechać do gazownika, wziąć ten wyrok i wrócić do mnie bo sam byłem ciekaw jaki to ten wyrok i kto się procesował. Jednak ów klient nie wrócił, więc albo gazownik mu naściemniał z tym wyrokiem albo pojechał gdzieś indziej zrobić OBT.

 

To wszystko i tak nie zmienia faktu że w Dz.U. 155 i tak jest tylko TDT wymienione. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.