Skocz do zawartości

Grudziądz doszkolenie


Acio

Rekomendowane odpowiedzi

Czy coś wam wiadomo, u mnie w JW podobno doszła informacja, że będzie doszkolenie dla diagnostów w terminie 29 marca w Grudziądzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne szkolenie jak zawsze. W każdym roku jest organizowane szkolenie w Grudziądzu na wiosnę i na jesieni. Telegram do mnie też już dotarł ale że byłem ostatnio w październiku więc teraz się nie wybieram. Pewnie i tak nic ciekawego nie będzie poza oczywiście bardzo owocnym spotkaniem z kolegami i wymiana doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze kolega Andrzej nigdy z tego szkolenia nie wyniosłem nic pożytecznego i co mogło by pomóc mi w pracy .Jedne wielkie masło maślane - koledzy więcej pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co Fiedorowicz powiedział kolega z pracy, z którym pracuję, tym bardziej że z miejsca zamieszkania mam do Grudziądza około 372 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]wyniosłem nic pożytecznego i co mogło by pomóc mi w pracy

 

nie przesadzaj Fiedorek , nie jest chyba tak strasznie . Ja na obecną chwile wiem, że jadę. Niekiedy trzeba się też spotkać i pogadać. :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale według mnie na takim szkoleniu mogą błysnąć -pokażą jak w wojsku się wykonuje badania -pod dyktando przełożonych wydających polecenia w formie faksów.Szkolenia te są oparte na dziwnych zasadach -ma się odbyć i już. Na szkoleniach cywilnych np.w Perfekcie w Bydgoszczy przez parę godzin dowiedziałem się więcej oraz dostałem mądre pomoce naukowe które przyniosły i przynoszą korzyść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja już od dwóch miesięcy patrze na to z boku i obserwuje - zrobiłem się jakiś weselszy ,spokojniejszy -takie opinie słyszę od kolegów z którymi cały czas utrzymuje kontakt.Moja wiedza którą zdobyłem w czasie mojej 10 letniej pracy była nie wygodna - jak również nie byłem ślepy na tą obłudę i zakłamanie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Moja wiedza którą zdobyłem w czasie mojej 10 letniej pracy była nie wygodna - jak również nie byłem ślepy na tą obłudę i zakłamanie

Mam trochę mniejszy staz ale widzę ze jedziemy na jednym wózku...

 

Młody masz dobrego czuja... :-D

Ale nie martw się bo na prywatnych tez nie ma "miodu"....

A nie ma nic gorszego jak trafić na upartych "tępaków"..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Regan55 uważam że trochę ostro pojechałeś, ja tam nie narzekam, to tylko zależy od przełożonych, nie ma bardziej przerąbane jak ktoś chce zrobić karierę na siłę, ale tak źle to nie jest wszędzie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bardziej przerąbane jak ktoś chce zrobić karierę na siłę, ale tak źle to nie jest wszędzie !!

Kolego w moim wieku nie myśli się juz o karierze....Myśli się jedynie o tym zeby spoko

dojechać do końca...Nie mowię ze wszędzie jest zle,ze wszyscy szefowie sa tepi i

widzą jedynie$$$$$$..Ja mówię jak to wygląda u mnie .... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomału dochodzę do wniosku, przebywając w firmie, że im głupszy tym ma lżej, no może trochę ostro, ale tzw samo życie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że im głupszy tym ma lżej, no może trochę ostro, ale tzw samo życie!!

Niestety coś w tym prawdy jest.Nie ma nic gorszego jak uczeń przerasta nauczyciela.

Niestety w moim przypadku wypisz-wymaluj..... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za długo nie pracuję, ale najbardziej podoba mi się jak wszyscy mówią, że nie dotyczy pojazdów "specjalnych sił zbrojnych" to jest ich najlepsze wytłumaczenie.

 

Co do szkolenia w Grudziądzu to jeszcze nie wiem, czy pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo jak u mnie . Ale pomału zaczynam ich prostować .

 

[ Dodano: 01-04-2010, 20:54 ]

Hej koledzy jak samopoczucie u Was po Grudziądzu. Bo u mnie :ok .

 

Dowiedzieliśmy się przecież wszystkiego ,wiemy już jak robić ADR i te na długo terminowe. Tylko się cieszyć. :viva::viva::viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szkolenie się odbyło następne i miło mi jest że po takim czasie już nie pracując na stacji jestem na ustach kolegów i przełożonych którzy obserwują to forum i znają problemy kolegów z branży -tylko ciekawi mnie czy wyciągają z tego jakieś wnioski aby ułatwić im prace.

Znają moje opinie na wszystkie tematy tu poruszane -dobrze by było jeszcze żeby znali sie trochę na przepisach -ale sądze że obserwując to forum trochę chociaż zrozumieją na jakie problemy napotykają diagności chcący wykonywać swą prace uczciwie - bo nie mówię o listonoszach -ich praca jest doceniona -bo robią wszystko co chcą przełożeni i nie stwarzają problemów -ale wszystko jest do czasu .

Pozdrawiam wszystkich kolegów ze stacji MON -wytrwałości w walce z niewiedzą i betonem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 2 months later...

Ok czemamy do jesieni moze cos nowego sie dowiemy ?POZDRAWIAM

 

[ Dodano: 17-03-2011, 20:28 ]

Ok czekamy do jesieni moze cos nowego sie dowiemy ?POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.