Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

mr.kajak

Badanie haka

Polecane posty

mr.kajak

Koledzy gdzie znajdę przepisy w których jest mowa o tym jakie warunki powinien spełniać pojazd który ma być przystosowany do ciągnięcia przyczepy. Z góry dziękuje.

danielg539

Dz U 32 paragraf 3 punkt 4.

mr.kajak

A czy gdzieś jest wzmianka o światłach obrysowych??

danielg539

Dz U 75/2009 p 639 lub tekst jednolity Dz U 32

mr.kajak

mógł by ktoś podać link do tego dziennika gdzie jest mowa o światłach obrysowych pojazdu przystosowanego do ciągnięcia przyczepy?? nie mogę znaleźć tego dziennika. Lub urywek tekstu w którym mowa o światłach obrysowych. z góry dziękuję

markes30

Mam prośbę do kolegów podając podstawę prawną zacytujmy ją kopiując fragment np. z linku podanego przez Psuja.

mr.kajak

Ok, dziennik znalazłem ale wzmianki o tym że kiedy chcę przystosować pojazd do ciągnięcia przyczepy( np. vw.golfa ) to musi on posiadać światła kierunkowskazów boczne??

adam1501
A czy gdzieś jest wzmianka o światłach obrysowych??
Ok, dziennik znalazłem ale wzmianki o tym że kiedy chcę przystosować pojazd do ciągnięcia przyczepy( np. vw.golfa ) to musi on posiadać światła kierunkowskazów boczne??

Pytasz o dwie rzeczy czy nie do końca wiesz o jakie oświetlenie Ci się rozchodzi?

mr.kajak

Chodzi mi o to jakie warunki powinien spełniać pojazd (np.golf III) który ma być przystosowany do ciągnięcia przyczepy. Oprócz Dz U 32 paragraf 3 punkt 4. Rozchodzi mi sie bardziej o światła. Czy powinien posiadać kierunkowskazy boczne?? czy obrysowe?? Gdzie jest zapis na ten temat.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.