Skocz do zawartości

Procedura wstrzymania działalności stacji po negatywnym TDT


Sebastian ZG

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak.

Stacja ma ważną decyzję TDT do 12-2010.

TDT przyjeżdża już w marcu po nowy odbiór - okazuję się, że stacja odbioru pozytywnie nie przechodzi.

TDT wystawia decyzję że stacja nie spełnia i wysyła ją do WK i do stacji.

Stacja jeszcze tej decyzji nie otrzymała (a już usterkę usunęła i czeka na odbiór "poprawkę").

I teraz co?

a) stacja działa po staremu, bo ma decyzję ważną do 12-2010

b) WK przyjeżdża i zamyka stację (zabiera pieczątki).

c) stacja czeka na decyzję TDT i gdy ją otrzyma sama "zamyka stację".

Jak to powinno wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak.

Stacja ma ważną decyzję TDT do 12-2010.

TDT przyjeżdża już w marcu po nowy odbiór - okazuję się, że stacja odbioru pozytywnie nie przechodzi.

TDT wystawia decyzję że stacja nie spełnia i wysyła ją do WK i do stacji.

Stacja jeszcze tej decyzji nie otrzymała (a już usterkę usunęła i czeka na odbiór "poprawkę").

I teraz co?

a) stacja działa po staremu, bo ma decyzję ważną do 12-2010

b) WK przyjeżdża i zamyka stację (zabiera pieczątki).

c) stacja czeka na decyzję TDT i gdy ją otrzyma sama "zamyka stację".

Jak to powinno wyglądać?

 

Napisz (musisz napisać bo Ci zaopiniują negatywnie) pismo do TDT o wstrzymanie decyzji i sprawę masz odroczoną do 12-2010 oczywiście ponowny odbiór będziesz musiał zapłacić.

Ale za to możesz działać dalej, a w międzyczasie usunąć usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian ZG napisał/a:

Brak czujnika nacisku przy opóźnieniomierzu...

 

 

A ciekawe, że do tej pory nie mieli zastrzeżeń co nie?

_________________

 

Bo nie wiedzieli :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I 5 lat temu też było dobrze a teraz nagle źle.

Szczerze mówiąc poziom wiedzy panów z TDT systematycznie rośnie i takie problemy jak ma Seba powinny być przestrogą dla innych.

Moim zdaniem do grudnia nikt.
myślę że do końca roku masz czas tz ta stacja

Tu byłbym ostrożny. Przecież obecnie do WK dotarła informacja że SKP nie spełnia wymogów (poprzednia decyzja już jest nieważna bo stan faktyczny uległ zmianie). Należy udać się do WK celem ustalenia jaką procedurę przewiduje kierownik i zastosować się ściśle do jego wytycznych by nie narazić się na zarzut że SKP rażąco narusza przepisy dotyczące funkcjonowania SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli miales kontrole SP, czy byl tez pracownik TDT? Najprosciej napisac oficjalne pismo do SP z info iz usterka stwierdzona przez TDT zostala usunieta i czkacie teraz na ponowna kontrole TDT. Musieli by wykazac sie bardzo zla wola zamykajac Ci interes.

 

[ Dodano: 21-04-2010, 11:45 ]

A tak z ciekawosci ile kosztuje czujnik nacisku i o jaki opoznieniomierz chodzi? Moj AMX520 posiada czujnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma .Test-Pol.

LWS-2/MC ? Mój ma czujnik nacisku...

 

A może w Test-Polu by się trza zapytać dlaczego sprzedali urządzenie nie spełniające wymogów? Jeżeli wcisnęli bubel to teraz na swój koszt niech wymienią na prawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej napisac oficjalne pismo do SP z info iz usterka stwierdzona przez TDT zostala usunieta i czkacie teraz na ponowna kontrole TDT. Musieli by wykazac sie bardzo zla wola zamykajac Ci interes.

Zgoda ale tak jak pisałem po konsultacji z WK.

 

A tak z ciekawosci ile kosztuje czujnik nacisku i o jaki opoznieniomierz chodzi? Moj AMX520 posiada czujnik :)

Pamiętaj że musi być dostosowany do motocykla "szelki". czyli mieć papier na AMX 520/M

 

Firma .Test-Pol.

LWS-2/MC ? Mój ma czujnik nacisku...

Nie ciesz się tak - ten opóźnieniomierz ma jeszcze jedną minę ale o tym na spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1800,-
u lal la :sad:

u nas w tym tygodniu wymieniali jakis moduł od kontroli amortyzatorów. Płytka z jakimis elementami wielkosci dwóch paczek papierosów kosztowała 1700 netto :D ciekawe czy jest to 'zasługa" kilkusetprocentowej marży czy tak wysokich kosztów produkcji w co jednak wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciesz się tak - ten opóźnieniomierz ma jeszcze jedną minę ale o tym na spotkaniu.

 

Hmm... mocowanie na motur też ma :D

 

Zrytą ma tylko obsługę... wolałem AMX-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Jestem po kontroli TDT, oczywiście znaleziono kilka drobnych usterek. Część z nich juz usunąłem, występuję z kolejnym wnioskiem o ponowną wizytę TDT. Czy mogę aktualnie przeprowadzać badania techniczne i kto ostatecznie o tym decyduje?? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę aktualnie przeprowadzać badania techniczne i kto ostatecznie o tym decyduje??

Jeżeli masz jeszcze ważną decyzję to tak. Jeżeli już poprzednia wygasła to niestety nie, nawet gdyby odbiór przeszedłby bez żadnych usterek to do czasu otrzymania decyzji nie możesz wykonywać BT, a co do decyzyjności to Twój "magistrat" jest jednostka decyzyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.