Skocz do zawartości

FORD GALAXY ZABRANY DOWÓD ZA MMC PRZYCZEPY


KOTLET

Rekomendowane odpowiedzi

wartość mmc nie jest obliczana przez producenta . Oblicza się ja odejmując dmc masy całkowitej od masy całkowitej pojazdu"

A kto ustala DMC jak nie producent??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • KOTLET

    25

  • abcs

    18

  • elliot

    11

  • DARIO64

    11

Top Posters In This Topic

Brak kompetencji wsród ludzi na wysokich stołkach, którzy często w swych decyzjach decydują o cudzym losie jest zatrważający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak rzecznik nie widzi problemu I podtrzymuje tezę że " wartość mmc nie jest obliczana przez producenta

 

możę wyślemy "rzecznikowi" e-mail z podpowiedzią.

 

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY 1) z dnia 4 maja 2004 r.

 

zmieniające rozporządzenie w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów

 

(Dz. U. Nr 110, poz. 1169)

...

F.1 maksymalna masa całkowita pojazdu**

 

**) Maksymalna masa całkowita pojazdu jest największą technicznie dopuszczalną masą całkowitą pojazdu wynikającą z jego konstrukcji i wykonania, określoną przez producenta.

 

Brak kompetencji wsród ludzi na wysokich stołkach,

:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kompetencji wsród ludzi na wysokich stołkach, którzy często w swych decyzjach decydują o cudzym losie jest zatrważający.

 

Dobrze ujęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOTLET, mnie Psuj, nauczył jak to jest z tymi masami na TZ i w DR w temacie http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=8877&postdays=0&postorder=asc&start=30 (temacik długi ale wszystko jest na stronach 3 i 4) i po tej lekcji nie widzę żadnego powodu do zatrzymania DR w takim przypadku (Q1 2000-DMC AUTA 2400 KG DMC ZESPOŁU 3900 KG ). Może to co tam Psuj mi wyjaśniał przekona urzędników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadać , myślę że sprawa się nie powtórzy nie trafie na tego policjanta ( kolega franc pisał że nie zabierają DR ) niestety mmc -przyczepy 2000 kg jest mi potrzebne do wyżywienia rodziny ;-) Ale tak łatwo się nie poddaje jeszcze pomęczę kilka instytucji tym zagadnieniem Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

nie zapominajmy o ograniczeniu dmc przyczepy ze względu na rodzaj hamulca (najazdowy)

 

7. W przyczepie o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, przeznaczonej do ciągnięcia przez

pojazd, którego dopuszczalna masa całkowita wynosi nie mniej niŜ 1,33 dopuszczalnej masy całkowitej

przyczepy, dopuszcza się hamulec roboczy typu bezwładnościowego (najazdowy), działający co najmniej na

koła jednej osi; warunek stosuje się równieŜ do przyczepy o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej

5 t, zarejestrowanej po raz pierwszy przed dniem 1 stycznia 1968 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.