Skocz do zawartości

Fiat bierze wszystko


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Największy w tym roku przetarg na samochody dla policji wygrał Fiat.

Taki cel miały ciche naciski z Warszawy na niektórych członków komisji - dowiedziała się nieoficjalnie Gazeta Poznańska. Obradująca pod przewodnictwem komendanta komisja przywróciła unieważnione wcześniej postępowanie przetargowe i... wybrała Fiata.

 

Pojazdy z megaprzetargu mają trafić do komend w Poznaniu, Opolu, Olsztynie, Krakowie, Katowicach i Warszawie. Komisja najwyżej oceniła fiaty, skody i ople.

 

Oficjalnie znane były dotąd jedynie wstępne wyniki przetargu na 72 policyjne furgonetki. Wiadomo było wprawdzie, że najwyższe noty zyskały fiaty ducato, jednak podpisanie umowy na ich zakup blokowało złożenie w sądzie pozwu jednego z konkurentów. Zmieniło się to wczoraj.

 

- Komisja otrzymała informację, że pozew został wycofany - potwierdził Jarosław Szemerluk z biura prasowego KWP w Poznaniu.

 

Z konkurencji na auto osobowe odpadł Opel, który proponował starszą wersję astry. Ostatecznie wybierano między pojazdami porównywalnej klasy - skodą octavią i fiatem stilo. Fiat przebił Skodę upustami (35-40 proc.) i długą gwarancją (aż 5 lat).

 

( źródło: www.interia.pl )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Skoro numery silnika mają zniknąć z ustawy to i te z kadłuba dla mnie mogą. Jako podatnik ciesze się, że kupują tańsze.

BTW Swojego czasu złodzieje podprowadzili mi samochód i kiedy ten na drugi dzień przejechał mi pod nosem to czym prędzej zadzwoniłem na policję. Po drugiej stronie słuchawki pan policjant powiedział mi ,że nie mają w tej chwili wolnego radiowozu i gonić bezkarkowców nie będą. Może teraz zaopatrzeni w nowe fiaciory będą rzwawsi. hmmmm :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez dmuchneli jest takie powiedzenie (przepraszam cie) NADZIEJA MATKA.... nic i tak sie nie zmieni obaj o tym wiem ze policja wspolpracuje z chlapakami zajmujacymi sie tym procederam ,prosty przyklad SIERAKOWICE pamietasz ile krzyku bylo o ten lasek zlomowisko i co cisza chciec znaczy moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.