Skocz do zawartości

Jakie pieczątki w "nowym" dowodzie rejestracyjnym?


laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, mam pytanko jak w temacie:

Który dziennik ustaw mówi, że w nowym dowodzie wpisujemy daty badania oraz termin następnego, podpis i pieczątka identyfikacyjna? Ręce mi opadły bo na badaniu była osoba która sprawuje kontrolę nad stacjami i kazał wbijać tam jeszcze pieczątkę imienną :o gdzie ja mam ją niby zmieścić? W starym dowodzie było wyraźnie co i gdzie, a tu? Jak wy to robicie u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja usiebie stępluje tylko identyfikacyjną i miałem ostatio kontrole i nikt tego niepodważył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie widziałem taki wpis z dwiema pieczątkami w nowym DR, ale pomyślałem, że to ktoś nadgorliwy robił wpis a nie, że ktoś nadgorliwy mu to kazał robić,,,

musimy przeszukać zapisy na ten temat,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się gdzie tego szukać w ogóle:/ Najgorsze jest to, że nie powiedział czym to argumentuje tylko, że tak ma być:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jeśli ktoś żąda by robić coś inaczej niż cała Polska, to powinien to podeprzeć jakimś przepisem,,,zadzwoń do niego , niech się pochwali gdzie to wyczytał,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiesz jak w WK można się czegoś dowiedzieć... Może któryś z kolegów doczytał coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiesz jak w WK można się czegoś dowiedzieć

Napisz parę slów jak w temacie to w końcu musi Ci odpowiedzieć i podać podstawy

prawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymając się literalnie paragrafu 8 Dz.U.155 to powinna być również pieczątka imienna zakładając, że DR to dokument o którym mówi się w rozporządzeniu. Natomiast kontemplując paragraf 9 tegoż dziennika nasuwa się na myśl, że pieczątka imienna w DR powinna być użyta w razie popełnienia pomyłki czyli "na co dzień" nie. Cóż bez zwrócenia się na piśmie do WK raczej na odpowiedź wiążącą, abyś nie był trzepany przy kolejnej kontroli, chyba nie masz co liczyć. Osobiście miałem tylko problem jak w 2004 zmienił się wzór pieczątki imiennej (czcionka) to sierżant dmuchnął DR dla klienta za niezgodną pieczątkę z Dz.U. - była jeszcze stara czyli czcionka z dużych liter a obowiązywała od kilku dni czcionka taka jak obecnie. Jak ktoś ma szczęście to i w drewnianym kościele cegłą w łeb zarobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pieczątkę SKP też nie ale co minister miał na myśli w 8 paragrafie tego się pewnie nie dowiemy i będzie musiało się życie toczyć dalej pomimo siwiejących włosów Laptopa... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pieczątkę SKP też nie ale co minister miał na myśli w 8 paragrafie tego się pewnie nie dowiemy i będzie musiało się życie toczyć dalej pomimo siwiejących włosów Laptopa...

Dobrze ze ja nie mam takich problemow.U mnie musiałaby przebiegac reakcja w

odwrotnym kierunku.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tam nie ma miejsca na pieczątke imienną

 

Sie popiesći to się zmieści. :D

Ja tam nie pieszcze i immiennej nie stawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie

A ja stawiam.Na zaświad.itp. itd. ale w nowym DR....???? :shock::shock:

Jednak w moim WK nikt cięzkim przedmiotem w glowę nie dostał... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo siwiejących włosów Laptopa

tak się składa, że ich nie posiadam :cool: może to lepiej w tym zawodzie :D

myślę, że Piotr Barczuk podał link, który rozwiewa wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.